reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

17 dni spóźnienia miesiączki

Myszkalunka1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
19
Witam serdecznie Panie.
Pisze ponieważ nie wiem czy to możliwe
Dostałam miesiączkę 21.11.2019r skończyła mi się 29.12.2019r dziś widzę że mam aż 17 dni spóźniona miesiączkę,
Z objawów mam tylko takie jak ból skutków jestem senna i to o godzinie 17:00 zwykle chodziłam spać o 3 w nocy a teraz chodzę spać o 20:00wstaje o 6:00 oczywiście z problemami ale se mam dziecko więc oczywiście trzeba oczywiście boli mnie podbrzusze obrocz tych trzech symptomów nie mam żadnych innych gdy hylam w pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero w 8 tyg. Ponieważ miałam normalnie co miesiąc miesiączkę a teraz nie wiem co myśleć. Proszę o pozytywne odpowiedzi bez jakoś kupić komentarzy, oczywiście uprawialam seks przerywany a również w trakcje miesiączki to partner się dwa razy spuscil ale raczej chyba nie możliwe jest zajście w trakcje miesiączki chociaż czytałam na innych forach że kilka osób tak załapał dzidzia pozdrawiam i proszę o pozytywne popatrzenie na to co napisałam trochę się martwię oczywiście nie planowałam tego ale co do antykoncepcji nie używam bo mam bardzo mocne leki i niestety mam uczulenie na każdy rodzaj prezerwatyw🤔🤔😡🙈🙈
 
reklama
Rozwiązanie
Witam serdecznie Panie.
Pisze ponieważ nie wiem czy to możliwe
Dostałam miesiączkę 21.11.2019r skończyła mi się 29.12.2019r dziś widzę że mam aż 17 dni spóźniona miesiączkę,
Z objawów mam tylko takie jak ból skutków jestem senna i to o godzinie 17:00 zwykle chodziłam spać o 3 w nocy a teraz chodzę spać o 20:00wstaje o 6:00 oczywiście z problemami ale se mam dziecko więc oczywiście trzeba oczywiście boli mnie podbrzusze obrocz tych trzech symptomów nie mam żadnych innych gdy hylam w pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero w 8 tyg. Ponieważ miałam normalnie co miesiąc miesiączkę a teraz nie wiem co myśleć. Proszę o pozytywne odpowiedzi bez jakoś kupić komentarzy, oczywiście uprawialam seks przerywany a również w trakcje...
Ok dziękuję zrobię jutro z krwi, bo na testach z moczu nie za bardzo mogę polegać z synkiem jak byłam w ciąży yżaden test mi nie wyszedł wszystkie były negatywne dopiero hcg pozdrawiam
 
Witam serdecznie Panie.
Pisze ponieważ nie wiem czy to możliwe
Dostałam miesiączkę 21.11.2019r skończyła mi się 29.12.2019r dziś widzę że mam aż 17 dni spóźniona miesiączkę,
Z objawów mam tylko takie jak ból skutków jestem senna i to o godzinie 17:00 zwykle chodziłam spać o 3 w nocy a teraz chodzę spać o 20:00wstaje o 6:00 oczywiście z problemami ale se mam dziecko więc oczywiście trzeba oczywiście boli mnie podbrzusze obrocz tych trzech symptomów nie mam żadnych innych gdy hylam w pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero w 8 tyg. Ponieważ miałam normalnie co miesiąc miesiączkę a teraz nie wiem co myśleć. Proszę o pozytywne odpowiedzi bez jakoś kupić komentarzy, oczywiście uprawialam seks przerywany a również w trakcje miesiączki to partner się dwa razy spuscil ale raczej chyba nie możliwe jest zajście w trakcje miesiączki chociaż czytałam na innych forach że kilka osób tak załapał dzidzia pozdrawiam i proszę o pozytywne popatrzenie na to co napisałam trochę się martwię oczywiście nie planowałam tego ale co do antykoncepcji nie używam bo mam bardzo mocne leki i niestety mam uczulenie na każdy rodzaj prezerwatyw🤔🤔😡🙈🙈
I jak zrobiłaś test ?
 
Rozwiązanie
Do góry