reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

18 urodziny dziecka

Dołączył(a)
23 Kwiecień 2021
Postów
1
Hej, piszę do Was w sprawie zbliżających się 18 urodzin mojego syna, kompletnie nie wiem jak zabrać się za organizacje imprezy, gdyż nie wiem jak bawi się dzisiejsza młodzież.
Pozdrawiam :D
 
reklama
Dzień dobry, na Twoim miejscu skorzystałabym z usług jakiejś firmy tworzącej tego typu wydarzenia, na przykłąd (usunięto przez Moderatora)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja bym zaczęła od tego, że obecnie nie można organizować imprez.... Także może szkoda Twojego zachodu...
 
A ja bym się spytała syna czego chce :)
Teraz jest pandemia. Ja bym zrobiła wersje domownicy, tort i szampan i wersja druga: syn i jego najlepsi przyjaciele (np 3 kumpli) i posiedzenie w domu. Organizujesz im przestrzeń, swobodę, przekąski, napoje i bezpieczny powrót do domu. Możesz też spytać się czy syn nie ma jakiegoś marzenia które można spełnić tego dnia np lot szybowcem, zakup jakiegoś fajnego sprzętu sportowego i wypróbowanie go np. rower, deskorolka. Chłopcy w tym wieku żyją internetem, e-sportem, netflixem, elektroniką, tradycyjnym sportem, motoryzacją, komiksami, fantastyką, muzyką, dziewczynami, a czasem mają zupełnie nietypowe zainteresowania :) To nie czas na huczne imprezy, musisz pogadać z chłopakiem czego chce :)
 
Do góry