reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1cm szyjka i rozwarcie 1cm 31tc

reklama

Jola90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej, na pewno do 26.07 będę tutaj pod obserwacja, dziś o 5 rano otrzymałam ostatnia dawkę sterydów, wciąż dostaje luteine 1x2, czuję się dobrze i kończę jutro 32tc, wchodzę w 33tc i staram się nie stresowac
Nic się nie stresuj ja w dwóch poprzednich ciazach właściwie od połowy 7 miesiaca miałam rozwarcie po 2cm i obu synów przenosilam o 5 dni starszego musieli nawet wywołać nigdy nie miałam niczego w rodzaju szwu czy krążka... słyszałam że często podawaja sterydy na rozwój płuc ale też nigdy nie dostałam czy możesz mi przybliżyć temat jak to wygląda??

Marcelkowa33

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nic się nie stresuj ja w dwóch poprzednich ciazach właściwie od połowy 7 miesiaca miałam rozwarcie po 2cm i obu synów przenosilam o 5 dni starszego musieli nawet wywołać nigdy nie miałam niczego w rodzaju szwu czy krążka... słyszałam że często podawaja sterydy na rozwój płuc ale też nigdy nie dostałam czy możesz mi przybliżyć temat jak to wygląda??
Dostalam 4 zastrzyki domięśniowe, i teraz przez 7 dób będą obserwować malucha jak to mu tam na te płuca pomogło, zastrzyki prawie bezbolesne, dobrze się po nich czulam

Marcelkowa33

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dostalam 4 zastrzyki domięśniowe, i teraz przez 7 dób będą obserwować malucha jak to mu tam na te płuca pomogło, zastrzyki prawie bezbolesne, dobrze się po nich czulam
Wiem że po 34 tygodniu sterydów się dają bo płuca do 34 tygodnia same się ksztaltuja

ania120592

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja dostałam w dwóch zastrzykach i na drugi dzień do domu.. najwidoczniej dają w różnych dawkach albo jakiś inny steryd w zależności od etapu ciąży

reklama

ania120592

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Nie wiem co robic. Brzuch twardy i macica. Poczekac czy jechac do szpitala?
Jeśli cię to niepokoi to dla świętego spokoju może lepiej jechać.. zbadają, sprawdzą, jak będzie wszystko ok to wypuszczą do domu, a ty będziesz spokojniejsza :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry