reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2,5 miesiąca i nadal dłuuuugo je

Mi jeszcze przychodzi do głowy skoro pakuje piąstkr do buzi ze moze ma juz pierwsze wczesne objawy ząbkowania i go uspokaja ssanie. To moze być dobry pomysł z jakimś przedmiotem którym sie aktywnie zajmie. Mój synek jak miał wlasnie około 2,5 miesiąca zaczął sie bawić ssac i gryzc zyrafkę Sophie i to było ssanie, gryzienie, lizanie wszystko na raz. Moze synek potrzebuje jakiej nowych bodźców bo sie rozwija.
 
reklama
2 miesięczne dziecko na prawdę powinno wytrzymać 2.5-3h od ostatniego karmienia. Domaganie się cyca to ewidentnie potrzeba ssania. Mój mały też ssie długo na raz nawet czasem 50 min (ma 2 miesiace) ale wytrzymuje spokojnie 2.5 h. Też się zastanawiam czemu ssie tak długo no ale ssie więc widocznie tyle potrzebuje

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry