reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

2 dni na dziecko - czy może wziąśc tata gdy mama jest na wychowawczym

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez nikola_ist, 13 Wrzesień 2011.

1. nikola_ist

nikola_ist

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam
    mam takie pytanko:
    czy te 2 dni na dziecko może wziąśc tata gdy mama jest na wychowawczym?

złożyłam bowiem juz w pracy wniosek o urlop wychowawczy nie prosząc o te 2 dni i przechodze na niego za kilka dni.
    Także czy może je tata u siebie wziąśc czy ja jeszcze moge je jakoś wcisnąć czy po prostu przepadną te dni?

dziękuje z góry za odowiedzi.

2. reklama
  3. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    2 dni jest dla rodziców łącznie - może wziąć ojciec (nie ma znaczenia, ze Pani jest na wychowawczym) lub Pani (jesli zdąży Pani przed rozpocząciem urlopu, lub oboje po jednym dniu.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie