reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 kreski

Siwek1212

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
116
Czy te dwie kreski mogą swiadczyc o ciąży? Test zrobiony dzisiaj na dwa dni przed okresem. Dwa rozne i dwie takie same kreski 20180219_223428.jpg
 

Załączniki

  • 20180219_223428.jpg
    20180219_223428.jpg
    422,4 KB · Wyświetleń: 560
reklama
Tak. Robiłam dzień po spodziewanej miesiączce i mialam podobne :). A teraz 23tc.
Intensywność drugiej kreski świadczy o zaawansowaniu ciąży. U Ciebie jest wczesna, dlatego masz dość blada kreskę.
Gratuluję ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak. Robiłam dzień po spodziewanej miesiączce i mialam podobne :). A teraz 23tc.
Intensywność drugiej kreski świadczy o zaawansowaniu ciąży. U Ciebie jest wczesna, dlatego masz dość blada kreskę.
Gratuluję ;)

Kochana dziekuje za szybka odpowiedz. Siedze jak na szpilkach. Bylam nawet teraz w nocnej aptece zeby zatestowac jeszcze rano. Wyszlam po cichu przed ukochanym, bo on by sie ucieszyl za bardzo. Od ujrzenia rych 2 kresek czuje takie wypieki na buzi !! nie wiem co napisac
 
1519078216-cd69faca660a6bf0-aaaaaa.png
1519078223-764634dfe080a0dc-aaaaaa.jpeg
1519078230-3cd352a895a9eb5a-aaaaaa.png

To są moje :). Robione dzień po spodziewanej miesiączce i kolejny na drugi dzień dla pewnosci.
A później byłam jeszcze na badaniu krwi beta hcg i oczywiście pokazało ciążę :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro rano testuje. Dam Wam znac jak tam u mnie. Dziekuje bardzo Kochane ;* ale jestem w duzym szoku teraz ide do lozka, bo czuje ze noc bedzie inna ;p
 
reklama
reklama
Kurcze no pewnie ze ciąża jeszcze pytasz:D
Nie ma kreski nie ma ciazy;)
Jasniejsza bo wczesna ciąża niski poziom hcg:)
Moj pierwszy test kreska byla jeszcze jaśniejsza.
Zrób badanie beta hcg i powtorz po 72 godz czy dobrze przyrasta:)
Gratuluje!!
 
Do góry