reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 lyzeczkowania pod rzad - ktos zaszedł szybko w 3cią ciazę?

Lunka85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
1 043
Miasto
Kraków
Cześć,
Jestem mamą 2ki dzieciaków (8 i 3 lata), 7.12 obumarly zarodek I łyzeczkowanie, po nim problemy z za cienkim endometeium i plamieniami przed @, po duphastonie zaszlam od razu w pierwszym cyklu brania ale ciaza znowu obumarła i również skończyło się łyzeczkowaniem :(. Załatwiła sobie lekarza, który ponoć się zna, ogarnę badania na krzepliwosc krwi etc ale martwi mnie to czy uda mi się zajść w ciążę skoro już po jednym lyzeczkowaniu miałam problemy. Ktoś był może w podobnej sytuacji i może mnie pocieszyć? Zabieg miałam 16.05 jeszcze lekko plamię- po ostatnim łyżeczkowaniu plamilam tylko 4 dni I to bardzo delikatnie, teraz zdecydowanie mocniej I dłużej. Bardzo chcemy mieć 3cie dziecko 😔.
 
reklama
Ja miałam dwa łyżeczkowania w przeciągu kilku miesięcy, bardzo mocno krwawiłam i bardzo długo po nich, ale co do kolejnej ciąży to ja podeszłam do tego na spokojnie. Porobiłam badania, uregulowałam hormony, zmieniłam pracę i tryb życia i dopiero potem zaszłam w kolejna ciąże. Obecnie 38tc :)
Oczywiście zrobisz jak będziesz uważała za słuszne, ale może warto zrobić sobie kilka podstawowych badań chociaż prócz krzepliwości zanim znów zajdziesz w ciążę? Może oszczędzi Ci to stresu i będziesz się mogła cieszyć kolejnym maluchem :)
 
Ja miałam dwa łyżeczkowania w przeciągu kilku miesięcy, bardzo mocno krwawiłam i bardzo długo po nich, ale co do kolejnej ciąży to ja podeszłam do tego na spokojnie. Porobiłam badania, uregulowałam hormony, zmieniłam pracę i tryb życia i dopiero potem zaszłam w kolejna ciąże. Obecnie 38tc :)
Oczywiście zrobisz jak będziesz uważała za słuszne, ale może warto zrobić sobie kilka podstawowych badań chociaż prócz krzepliwości zanim znów zajdziesz w ciążę? Może oszczędzi Ci to stresu i będziesz się mogła cieszyć kolejnym maluchem :)
Badania robie wszystkie. Mam nadzieję że coś to pomoże. Pracy nie zmienię, choć mega mnie męczy ale na razie innych opcji brąz poza tym czekają na mnie zawsze więc też nie mam co narzekać choć stresów ogrom. Dzięki za odpowiedź!
 
Do góry