reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 miesieczne dziecko cały czas śpi

Karolcia 25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2020
Postów
60
Witam,

Chciałam zapytać czy któraś z mam miała podobną sytuację a mianowicie moja córeczka która ma 2 miesiące cały czas spi w dzień około 8-9 godzin i w wieczorem potrafi spać od 18 do 6 rano, budzi się tylko na jedzenie i zmiane pampersa. Troszkę mnie to martwi bo córcia wcześniej była dość aktywnym dzieckiem potrafiła nie spać pół dnia. Czy powinnam udać się z małą do lekarza? Czy jest to powód do niepokoju?
 
reklama
Rozwiązanie
Mojego brata syn , do 4/ 5 mz tylko spal ,oni go przebierali na snie ,karmili na snie ,nawet jak jechali na szczepienie to potrafił spac ,obecnie ma.4 lata i jest zdrowym chłopakiem, i jak ja urodziłam córkę, ktora pierwsze 3 mz ciagle płakała , to bratowa była w szoku ze takoe male dziecko, nie spi tylko płacze
Tak, zrobiłam morfologię, cukier i badanie moczu. Dziecko potrzebuje dużo snu ale takie zmiany to dla mnie powód do konsultacji z pediatrą.
23.10.2020 byłam z córeczką u pediatry na wizycie kontrolnej, nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, córka wcześniej była karmiona mlekiem HIPP pre ha, ale bardzo dużo ulewała i nie najadała się więc zmieniliśmy Jej mleczko na HIPP AR. Czy zmiana mleka może wpływać na sen dziecka?
 
23.10.2020 byłam z córeczką u pediatry na wizycie kontrolnej, nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, córka wcześniej była karmiona mlekiem HIPP pre ha, ale bardzo dużo ulewała i nie najadała się więc zmieniliśmy Jej mleczko na HIPP AR. Czy zmiana mleka może wpływać na sen dziecka?
Nie sądzę, ale na pewno senność może być oznaką na przykład niskiego cukru czy anemii.
 
Warto zrobić badania. Natomiast, jeśli dziecko dużo ulewało, to może się nie najadało przez co było niespokojne i miało problemy ze snem. Teraz ma pełny brzuszek to i komfort inny. Natomiast na Twoim miejscu zrobiłabym badania krwi.
 
Mojego brata syn , do 4/ 5 mz tylko spal ,oni go przebierali na snie ,karmili na snie ,nawet jak jechali na szczepienie to potrafił spac ,obecnie ma.4 lata i jest zdrowym chłopakiem, i jak ja urodziłam córkę, ktora pierwsze 3 mz ciagle płakała , to bratowa była w szoku ze takoe male dziecko, nie spi tylko płacze
 
Rozwiązanie
Do góry