reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 miesieczne dziecko nie chce lezec na macie

Dołączył(a)
28 Październik 2018
Postów
4
Dziewczyny,
Bardzo prosze o pomoc-moj dwumiesieczny syn nie chce lezec na macie w ogole-ani na brzuchu ani na plecach. jedyne co chce to byc noszonym. Czy ktos ma podobne doswiadcxenia? jak go przyzwyczaic do spedzania czasu na podlodze? martwie sie bardzo bo przeciez od noszenia nie rozwija sie neurologicznie..
Dzieki sa porade!!
 
reklama
Cześć dziekuje za odpowiedz. Niestety nadal sie martwie-co wiec mam
z nim robic???? z powodu tego noszenia nie lezy chlopak na brzuszku co uniemozliwa cwiczenie podnosEnia glowki........
 
Cześć dziekuje za odpowiedz. Niestety nadal sie martwie-co wiec mam
z nim robic???? z powodu tego noszenia nie lezy chlopak na brzuszku co uniemozliwa cwiczenie podnosEnia glowki........

Spróbuj kłaść go na brzuszku na swojej klatce piersiowej, kolanach, mój też niechcial na macie na brzuchu. Ale fizjoterapeuta pokazała jak ćwiczyć szyję w inny sposób.
A na codzień do noszenia możesz spróbować chusty.
Polecam wizytę u fizjoterapeuty może coś podpowie jak przekonac do aktywności na podłodze na plecach
 
Moja mała od jakiś dwóch tygodni potrafi przeleżeć z godzinę czasu . Próbuje się przekręcac na boki i brzuszek.
 
Każde dziecko ma swój czas, kiedy zacznie się czuć bezpiecznie samemu na macie. Nie ma co się martwić. Na razie warto inaczej ćwiczyć podnoszenie główki i inne aktywności. Dziewczyny wyżej trochę już podpowiedziały.
 
mój też nie lubił na brzuchu sam, ale u mamy, taty czy babci spanie godzinami. No niestety trzeba ćwiczyć, nie na siłę, ale jakoś zachęcać, może zabawką?U nas najlepsza zabawka to butelka plastikowa...
 
reklama
reklama
Do góry