reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 miesięczne niemowlę

kika88888888

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2018
Postów
19
Mam klopot ,odnosnie mojego 2 miesiecznego synka.Za dw dni skończy 2 miesiace a nie zawsze skupia na mnie uwagę jak podchodzę do łózeczka,patrzy się gdzieś na sufit to w dal.Usmiechy są rzadko.łapek nie wyciąga po zabawki jak w/g ksiązek powinien.Skupia uwagę na karuzeli przy łożku, jak go noszę rozglada się ,ale wydaje mi się że to mało.Głowkę podnosi ale mało,Wygląd ma jeszcze taki noworodkowy.Przybywa na wadze,ma apetyt,ale i tak ma anemie,może to go spowalnia...Czy powinnam się martwić jego rozwojem co myślicie/?
 
reklama
Mój synio bardzo szybko podnosił głowke:)
wcześniej o wiele niz Twój ale to kwestia indywidualna i ma jeszcze czas
2 miesięczne dziecko to właśnie jak noworodek jeszcze praktycznie bardziej
wydaje mi się że wyolbrzymiasz i że 2 miesięczne dziecko jeszcze nie wyciąga rączek po zabawki ..
Nie pamiętam dokładnie kiedy u nas to było ...ale wydaje mi się że przesadzasz wymagając tego od 2 miesięcznego dziecka.
.
 
Mój synio bardzo szybko podnosił głowke:)
wcześniej o wiele niz Twój ale to kwestia indywidualna i ma jeszcze czas
2 miesięczne dziecko to właśnie jak noworodek jeszcze praktycznie bardziej
wydaje mi się że wyolbrzymiasz i że 2 miesięczne dziecko jeszcze nie wyciąga rączek po zabawki ..
Nie pamiętam dokładnie kiedy u nas to było ...ale wydaje mi się że przesadzasz wymagając tego od 2 miesięcznego dziecka.
.
 
Każde dziecko jest inne a to co napisane w książkach to druga sprawa za to nigdy nie czytałam książek,bo pewnie do tego czasu co corka ma 8 lat to już tysiąc chorób by miała i nie wiadomo co jeszcze..
 
reklama
reklama
Do góry