reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 pęcherzyki 5 tc narazie bez tętna

Dołączył(a)
21 Luty 2021
Postów
2
Witam ostatnio zrobiłam test i wyszedł pozytywny wybrałam się do lekarza i jestem w 5 tc są 2 pęcherzyki tętna ani zarodków nie udało się na razie zobaczyć lekarz powiedział że jeśli pojawią się serduszka to będzie to ciąża jednowodniowa jedno kosmówkowa jestem bardzo zestresowana u nas w rodzinie nie ma blizniaków wiec tym bardziej byłam w szoku czy ktoraś z was tak miała że na samym początku ciąży miała 2 pęcherzyki a później już tylko jeden kolejne usg mam w 8 tc
 
reklama
Ja nie ale wiele dziewczyn tu pisało o takich sytuacjach. Były 2 ale rozwinął się jeden. W 8 t to już bardzo dużo będzie widać.
 
Miałam taką samą sytuację. W 8 TC został już tylko jeden pęcherzyk.
Witam ostatnio zrobiłam test i wyszedł pozytywny wybrałam się do lekarza i jestem w 5 tc są 2 pęcherzyki tętna ani zarodków nie udało się na razie zobaczyć lekarz powiedział że jeśli pojawią się serduszka to będzie to ciąża jednowodniowa jedno kosmówkowa jestem bardzo zestresowana u nas w rodzinie nie ma blizniaków wiec tym bardziej byłam w szoku czy ktoraś z was tak miała że na samym początku ciąży miała 2 pęcherzyki a później już tylko jeden kolejne usg mam w 8 tc
 
Witam,

Ja wczoraj dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży bliźniaczej dwujajowej, dwukosmówkowej. Wg miesiączki był to 6 t 2 d, dwa równej wielkości pęcherzyki, za 2 tygodnie mam wizytę i powinnam już usłyszeć bicie serduszek. Nie dopuszczam myśli, że może być inaczej. Czekam na serduszka 🥰🥰
Pozdrawiam
 
Kiedyś dostałam taką rozpiskę od lekarza. Gdy są 2 pęcherzyki na początku ciąży 2k2o (co swoją drogą zdarza się ponoć nie tak rzadko) to do 12 tc jest 60% szans że one zostaną. Tak dla sprecyzowania bo co jakiś czas ten wątek się przewija;)
 
Witam . Ja jestem 8 tc niska ciąża bliźniacza dwa osobne pęcherzyki jeden mniejszy drugi trochę większy ale w jednym tym mniejszym nic nie widać a w tym większym pokazało się ciałko żółte.. dwie bety robione i niestety przyrost mierny ... miał ktoś może podobnie ?
 
Witam . Ja jestem 8 tc niska ciąża bliźniacza dwa osobne pęcherzyki jeden mniejszy drugi trochę większy ale w jednym tym mniejszym nic nie widać a w tym większym pokazało się ciałko żółte.. dwie bety robione i niestety przyrost mierny ... miał ktoś może podobnie ?
Ja tak nie miałam, ale wiem z forow bliżniaczych że różne rzeczy są możliwe..niestety tu tylko pozostaje Ci czekać, najlepiej tak za tydzień jeszcze sprawdzić (usg)
 
reklama
Do góry