reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 razy puste jajo

Żabka 1234

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2021
Postów
18
Hej dziewczyny jestem tutaj całkiem nowa. Otóż zaczęliśmy się starać z mężem o dziecko pierwszy raz we wrześniu. Udało się dość szybko bo po 2 cyklach. W 5 tyg poszłam do gin widział tylko pęcherzyk. Kazał zrobić betę przyjść za tydzień. Okazało się że puste jajo, plamienie w domu, czyszczenie w szpitalu w 7/8 tygodniu. Ginekolog stwierdził że puste jajo się zdarza i nie ma co się zrażać. W lutym ponowne starania i znów dokładnie taki sam schemat. Nawet zaczęłam plamić mniej więcej w takim samym czasie i oczywiście czyszczenie. I tu pytanie do was dziewczyny. Czy któraś miała 2 razy puste jajo? I czy udało się określić przyczynę tego? Dodam że mam zdrowa córkę z poprzedniego związku, ciąża książkowa itd.
 
reklama
reklama
Hej [emoji4]Chyba mamy jakieś bakterie w nasieniu... Maz był u urologa i ten zapisał mu antybiotyk. Zobaczymy co dalej....
A na jakiej podstawie to zobaczył? Miał podwyższone pH ejakulatu?
Moja koleżanka też miała taka sytuację, raz poronila, zbadali nasienie i okazały się bakterie - po kuracji antybiotykiem zaszła od razu i już jest mama.
 
Często słabe nasienie jest przyczyna ciąży biochemicznej albo właśnie pustego jaja... A długo się staracie?
Hej. Zaczelismy się starać w sierpniu 2020r. Zaszłam we wrześniu. Później drugi raz zaszłam w marcu.... Teraz mąż poszedł do innego urologa w Polsce i okazało się że ma żylaki powrózka nasiennego także czeka nas zabieg. Badania hormonów u nas w normie.
 
Również jestem po 2 pustych jajach, po drugim badania immunologiczne, biochemiczne i oprócz prolaktyny na poziomie 84 unormowanej szybko Bromergonem nic innego.
Natomiast jak u Ciebie nasienie męża słabe. Jeszcze o ile ilość i ruchliwość w normach to % prawidłowej budowy wyniósł 2. Przez 3 miesiące zażywał Nucleox, acetylocholinę i wynik spadł do 0... kolejne 3 miesiące dostał inne suplementy i coś na krążenie, ale jeszcze nie sprawdzał czy to coś pomoglo
 
reklama
Hej wracam po długiej nieobecności. Mój mąż mial operacje żylaków powrózka nasiennego we wrześniu 2021. W styczniu 2022r zrobił badania nasienia wyszła całkowita azoospermia 😭😭😭😭po 3 tyg znów zrobił i znów to samo. A przed zabiegiem miał 4 miliony plemników co oni mu zrobili 😭😭😭 załamałam się totalnie
....
 

Podobne tematy

C
Odpowiedzi
6
Wyświetleń
3 tys
C
Do góry