reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 testy pozytywne jeden negatywny

Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
10
Hej dziewczyny :) mam problem ... staramy się z mężem o dzidziusia. 15.10 miałam miesiączkę po udałam się do gin aby ustalić owulacje . 02.11 pęcherzyk byl duży wiec gin postanowil dać zastrzyk na uwolnienie . 03.11 kazal nam przytulić się. Od 02.11 przyjmuje duphaston 10 mg . Strasznie bola mnie piersi , mam wyczulony węch i bole w podbrzuszu inne niż przed miesiączką. Od 10 dni mam podwyzszona temperaturę rano 37.1 wieczorem. 37.4 . Z powodu dziwnego samopoczucia 09.11 zrobilam test który wyszedl pozytywny "+" bardzo jasna pionowa kreska wiec 10.11 powtórzyłam z innej firmy i również wyszedl pozytywny z bardzo jasna kreską. Dzis rano powtórzyłam test tym razem użyłam testu cyfrowego który wskazał negatywny wynik . Jak to wszystko wygląda według was ?
 
reklama
reklama
Pozytywne testy były prawdopodobnie jeszcze wynikiem zastrzyku. Podwyższona temperatura to może być po prostu jakaś infekcja. Czekaj do poniedziałku bo nic innego Ci nie pozostaje. Jeżeli stsracie się o dziecko to proponuję uprawiać częściej seks. A nie tylko raz.
 
Staramy się bez lekarzy od 5 lat . 5x dziennie czy raz w tyg przetestowaliśmy już wszystkie opcje dlatego Teraz 1 raz z pomocą lekarza . Nikt nie napisal ze przytulamy wie tylko raz na jakiś czas . 🥰
 
Staramy się bez lekarzy od 5 lat . 5x dziennie czy raz w tyg przetestowaliśmy już wszystkie opcje dlatego Teraz 1 raz z pomocą lekarza . Nikt nie napisal ze przytulamy wie tylko raz na jakiś czas . 🥰
Napisałaś, że przytulanki były 2.11,więc wywnioskowałam, że były tylko raz. Nie wymyśliłam tego. Co dwa dni to jest jak najbardziej ok.
 
Bardziej chodziło mi ze lekarz tak kazal twierdząc ze to najważniejszy moment . Może źle napisałam kochana 🙂🙂 a ogólnie lekarz mowil ze co 2 dni i zaczęliśmy tak jak mowil 31.10 , 02.11 i 04.11 i one niby były najważniejsze. Niby po zastrzyku 30h . W głowie milion myśli. Tak jak napisałyście musze wytrzymać do poniedziałku. 🥰🥰🥰 dziekuje ze jesteście. 💔
 
reklama
Pozytywne testy były prawdopodobnie jeszcze wynikiem zastrzyku. Podwyższona temperatura to może być po prostu jakaś infekcja. Czekaj do poniedziałku bo nic innego Ci nie pozostaje. Jeżeli stsracie się o dziecko to proponuję uprawiać częściej seks. A nie tylko raz.

Ja bym obstawiala temp wysoka po progesteronie, jezeli autorka mierzy w pochwie :) a nie pod pacha :)
 
Do góry