reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 testy pozytywne jeden negatywny

Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
10
Hej dziewczyny :) mam problem ... staramy się z mężem o dzidziusia. 15.10 miałam miesiączkę po udałam się do gin aby ustalić owulacje . 02.11 pęcherzyk byl duży wiec gin postanowil dać zastrzyk na uwolnienie . 03.11 kazal nam przytulić się. Od 02.11 przyjmuje duphaston 10 mg . Strasznie bola mnie piersi , mam wyczulony węch i bole w podbrzuszu inne niż przed miesiączką. Od 10 dni mam podwyzszona temperaturę rano 37.1 wieczorem. 37.4 . Z powodu dziwnego samopoczucia 09.11 zrobilam test który wyszedl pozytywny "+" bardzo jasna pionowa kreska wiec 10.11 powtórzyłam z innej firmy i również wyszedl pozytywny z bardzo jasna kreską. Dzis rano powtórzyłam test tym razem użyłam testu cyfrowego który wskazał negatywny wynik . Jak to wszystko wygląda według was ?
 
reklama
reklama
Hejka. Mam problem. W dniach 23/11 i 24/11 robiłam dwa testy które szok bo pokazały blada, ale widoczna druga kreskę. Okres powinnam dostać 20/11. Wczoraj 26/11 i dziś 27/11 zrobiłam znowu i oba nic nie pokazują. Zgłupiałam. Odczuwam od ponad tyg dziwne bóle w podbrzuszu. Nie wiem co o tym myśleć. Czy ktoras miała podobnie, a jednak była w ciąży ?
 
Hejka. Mam problem. W dniach 23/11 i 24/11 robiłam dwa testy które szok bo pokazały blada, ale widoczna druga kreskę. Okres powinnam dostać 20/11. Wczoraj 26/11 i dziś 27/11 zrobiłam znowu i oba nic nie pokazują. Zgłupiałam. Odczuwam od ponad tyg dziwne bóle w podbrzuszu. Nie wiem co o tym myśleć. Czy ktoras miała podobnie, a jednak była w ciąży ?
Najlepiej isc na bete ,mogla to być ciaza biochemiczna ,bo po tylu dniach kreska powinna być wyrazna
 
Żadnego krwawienia do tej pory nie mam. Jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam drugiej kreski dość widocznej. Martwią mnie te pojawiające się dziwne bóle w podbrzuszu od wielu dni. Lecę dzisiaj do gp po formę i czeka mnie wizyta w szpitalu.
 
Hej dziewczyny, okres zawsze mam nieregularny miesiąc temu dostałam 22.11 dzisiaj okresu brak, współżyłam dwa razy z zabezpieczeniem, dzisiaj rano o 6 mierzyłam temp była 36,8 , nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi, testy robiłam dwa tydzień temu i wyszły negatywnie, co myślicie czy to może być ciąża czy zaczynam świrować ?
 
reklama
Hej dziewczyny, okres zawsze mam nieregularny miesiąc temu dostałam 22.11 dzisiaj okresu brak, współżyłam dwa razy z zabezpieczeniem, dzisiaj rano o 6 mierzyłam temp była 36,8 , nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi, testy robiłam dwa tydzień temu i wyszły negatywnie, co myślicie czy to może być ciąża czy zaczynam świrować ?
Ja osobiście rano miałam temperaturę około 36.8 a po południu 37.1 i zaszłam akurat wtedy w ciąże , tylko temperatura nigdy nie daje pewności więc możesz zrobić betę to powinno rozwiać twoje obawy
 
reklama
Do góry