reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 testy pozytywne jeden negatywny

Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
10
Hej dziewczyny :) mam problem ... staramy się z mężem o dzidziusia. 15.10 miałam miesiączkę po udałam się do gin aby ustalić owulacje . 02.11 pęcherzyk byl duży wiec gin postanowil dać zastrzyk na uwolnienie . 03.11 kazal nam przytulić się. Od 02.11 przyjmuje duphaston 10 mg . Strasznie bola mnie piersi , mam wyczulony węch i bole w podbrzuszu inne niż przed miesiączką. Od 10 dni mam podwyzszona temperaturę rano 37.1 wieczorem. 37.4 . Z powodu dziwnego samopoczucia 09.11 zrobilam test który wyszedl pozytywny "+" bardzo jasna pionowa kreska wiec 10.11 powtórzyłam z innej firmy i również wyszedl pozytywny z bardzo jasna kreską. Dzis rano powtórzyłam test tym razem użyłam testu cyfrowego który wskazał negatywny wynik . Jak to wszystko wygląda według was ?
 
reklama
Hej dziewczyny :) mam problem ... staramy się z mężem o dzidziusia. 15.10 miałam miesiączkę po udałam się do gin aby ustalić owulacje . 02.11 pęcherzyk byl duży wiec gin postanowil dać zastrzyk na uwolnienie . 03.11 kazal nam przytulić się. Od 02.11 przyjmuje duphaston 10 mg . Strasznie bola mnie piersi , mam wyczulony węch i bole w podbrzuszu inne niż przed miesiączką. Od 10 dni mam podwyzszona temperaturę rano 37.1 wieczorem. 37.4 . Z powodu dziwnego samopoczucia 09.11 zrobilam test który wyszedl pozytywny "+" bardzo jasna pionowa kreska wiec 10.11 powtórzyłam z innej firmy i również wyszedl pozytywny z bardzo jasna kreską. Dzis rano powtórzyłam test tym razem użyłam testu cyfrowego który wskazał negatywny wynik . Jak to wszystko wygląda według was ?

Moze to byc pozostalosc po zastrzyku.. jedno mnie dziwi.. bierzesz dupka od 2.11 i zastrzyk tez w ten sam dzien. Zdarza sie, ze dupek blokuje owu..
testy mogly tez byc rozniej czulosci.
 
Moim zdaniem za wcześnie robisz testy. Poczekaj chociaż z dwa dni i zrób z porannego moczu. A najbardziej są wiarygodne w dniu spodziewanej miesiączki.
 
reklama
reklama
Do góry