reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

20 tydzień ciąży, jaka płeć?

Dołączył(a)
23 Sierpień 2023
Postów
1
Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam na badaniu usg połówkowym. Nie miałam do tej pory potwierdzonej płci dziecka jednak na dwóch wcześniejszych wizytach lekarz powiedział mi ze na 99% chłopak. Wczoraj jednak powiedział ze dziewczynka. Czy możliwa jest pomyłka ? Trochę zrobiło mi to mętlik w głowie bo nie ukrywam ze już z partnerem nastawiliśmy się na chłopczyka a tu nagle taka informacja :) dodam jeszcze ze lekarz nie mógł wykonać usg 3D dlatego ze dziecko niekorzystnie było ułożone. Czy to możliwe ze lekarz się pomylił? Czy mozliwe ze na następnym badaniu okaże się ze to chłopczyk? Załączam zdjęcie.
C5A6E386-FAE5-488F-B6E7-0FBD6F236A00.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie przed połowkowym też był chłopak. Teraz dziewczynka sobie smacznie śpi w łóżeczku. Raczej wierzyć połowkowej wizycie.

Mam dwie koleżanki, które usłyszały to samo - wszystkie mamy córki.

To zdziwinie minie. Sama mialam tak samo. Po prostu nastawialiscie się na inny "wynik".
 
Do góry