reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2012 Zlot Mam z Irlandii.

reklama
oto co wiemy:
są domku 3 sypialniane ale łóżek jest tylko na 6 osób (1 double i 4 single) maxymalnie może wejśc 7 osób (ale za tą 7 osobę trzeba dopłacic 40e za dostawiane łóżko).Nie może się zgodzic na 8 osób :no:

Depozyt wynosi 100e od domku,płatne przy rezerwacji.
Pies może byc pod warunkiem,że jest grzeczny,umie się zachowac i musi byc na smyczy.
Bouncing castle babka kręciła nosem,ale można gdzieś za domem.
Grill też można,ale w swoim ogródku :eek:
Śniadanie nie jest wliczone w cenę.
Koszt to 299e za domek.


trochę niewypał bo się nie pomieścimy w dwie rodziny :confused2:

aha i ten cottage jest przy dużym hotelu i jest bardzo tłoczno w tym czasie.
 
Ostatnia edycja:
w końcu jakieś wieści

hmm..no to troszkę lipa.. bo u nas większość rodzin jest 4 osobowych... na upartego pomieślibyśmy sie jeśli małe dzieci spałyby z rodzicami..hmm

albo szukamy jeszcze czegoś innego albo kombinujemy i godzimy sie na ta ofertę

ja na dzień dzisiejszy wiem ze moja przeprowadzka bedzie nas kosztowała ok 1500 e. ..
i powiem szczerze że zastanawiam sie nad jechaniem na zlot..ale bardzo chcemy być więc wszystko zależy od P teraz czy damy rade finansowo

a może jakiś inny region .
 
Ostatnia edycja:
no jakby patrzec na małe rodziny to się pomieszczą... ale własnie 2+2 to już 2 rodzinki nie wejdą...
1 duble jedni rodzice 1 twins druga para... i 1 twins po ddziecku na łózko... a gdzie reszta :/

no to chyba coś innego można znaleźć... mi się regoin podoba, tyylko miejscówka inna może... :-)
przecież w Kerry jest tak pieknie wszedzie :-)
 
reklama
Do góry