reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

20tc i ból brzucha

Jataka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2019
Postów
147
Dziewczyny dziś wystraszylam się nie na żarty.

Miałam bardzo zabiegany dzień. Gdy wróciłam do domu po prostu padłam ze zmęczenia i zaczą boleć mnie brzuch. Dostałam jakiejś może nie biegunki, ale tak jakby oczyscily mi się jelita, następnie oblał mnie zimny pot na przemian z gorącymi. Myślałam, że zemdleje. Weszłam pod ciepły prysznic. Jak wyszłam to trzeslam się z zimna i w szlafroku położyłam się pod kołdrą. Może 2 razy poczułam ból brzucha, takie jakby skurcze. Zasnęłam może na pół godziny i wszystko wróciło do normy.

Jak myślicie co to mogło być? To moja 3 ciąża wcześniej nie miałam nic takiego.
 
reklama
Dziewczyny dziś wystraszylam się nie na żarty.

Miałam bardzo zabiegany dzień. Gdy wróciłam do domu po prostu padłam ze zmęczenia i zaczą boleć mnie brzuch. Dostałam jakiejś może nie biegunki, ale tak jakby oczyscily mi się jelita, następnie oblał mnie zimny pot na przemian z gorącymi. Myślałam, że zemdleje. Weszłam pod ciepły prysznic. Jak wyszłam to trzeslam się z zimna i w szlafroku położyłam się pod kołdrą. Może 2 razy poczułam ból brzucha, takie jakby skurcze. Zasnęłam może na pół godziny i wszystko wróciło do normy.

Jak myślicie co to mogło być? To moja 3 ciąża wcześniej nie miałam nic takiego.
Jeśli nic z tego się nie rozwinęło to myślę że wszystko dobrze. Każdy z tych objawów z osobna nie wydaje się niepokojący. Ja też w 2 ciąży mam wiele objawów których nie miałam w 1,np. bóle jak na miesiączkę z których nic niepokojącego nie wynika.
 
ja podobnie .co do boli najspokojniejsza była pierwsza ciąża..mało co przepowiadających .czy relaksyny ..w drugiej już dużo więcej a w trzeciej już od 18tyg do końca po kilkanaście razy dziennie ,
nospe zrezygnowana wzięłam może kilka razy a tak magnez magnez no i dobra zdrowa pełna witamin dieta ... nie wiem czy to wina że już wszystko się rozciągało wcześniej czy co nie wiem
dodam że jeszcze pracowałam po parę h dziennie do 35tyg ledwo chodząc a urodziłam w 36 zdrowego dużego chłopca
 
Do góry