reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

22 dni po transferze 5-dniowego zarodka

Mary93

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2019
Postów
23
3 sierpnia miałam kriotransfer na cyklu sztucznym 5-dniowego zarodka. Podczas implantacji (tak mi się wydaje) miałam lekkie ból jak przy okresie. 16 sierpnia (13 dni po transferze) zrobiła betę wyszła 286, po dwóch dniach 18 sierpnia wyszła 527. Wrzuciłam wynik w jakiś kalkulator przyrostu bety i niby ok. Tyle nic nie czuje jakbym była w ciąży, zero objawów. Tyle że często na siusiu i ból piersi. Wizytę mam dopiero 1 września, ale już nie wytrzymałam, musiałam sprawdzić co i jak i wczoraj byłam na pierwszym USG u innego ginekologa, było to 22 dni po transferze i było widać tylko bardzo wczesny pęcherzyk ciążowy. Zmartwiłam się bardzo. W pierwszej ciąży (też z in vitro było już widać pęcherzyk żółtkowy. Czy jest jeszcze szansa że się udało? Jak myślicie?
 
reklama
Spokojnie, u mnie też wszystko szło powoli, na usg ciąża była młodsza 1.5 tygodnia, co tydzień chodzilam na usg, a potem w kilka dni dzidziol wszystko nadrobił i teraz sobie rośnie. ☺️
Z braku objawów się ciesz - mi koło 6 tygodnia zaczęły się mdłości, teraz jestem koło 16 i dopiero powoli mijają. A na początku też nie czułam nic poza nieustającym głodem, o matko ile ja jadłam 🙈 chyba przed tym rzyganiem organizm magazynowal 😂
Beta przyrasta prawidłowo, wiec na bank będzie dobrze i zarodek i serduszko pojawią się niebawem, cierpliwości. Te początkowe czekanie jest najtrudniejsze ☺️
 
Spokojnie, u mnie też wszystko szło powoli, na usg ciąża była młodsza 1.5 tygodnia, co tydzień chodzilam na usg, a potem w kilka dni dzidziol wszystko nadrobił i teraz sobie rośnie. ☺️
Z braku objawów się ciesz - mi koło 6 tygodnia zaczęły się mdłości, teraz jestem koło 16 i dopiero powoli mijają. A na początku też nie czułam nic poza nieustającym głodem, o matko ile ja jadłam 🙈 chyba przed tym rzyganiem organizm magazynowal 😂
Beta przyrasta prawidłowo, wiec na bank będzie dobrze i zarodek i serduszko pojawią się niebawem, cierpliwości. Te początkowe czekanie jest najtrudniejsze ☺️
Naprawdę przyrasta prawidłowo? Bo już myślałam że z przyrostem jest coś nie tak 😔
Może u mnie jest podobnie jak u ciebie, że ciąża jest młodsza na USG. Mam taką ostatnią nadzieję!
 
Spokojnie, u mnie też wszystko szło powoli, na usg ciąża była młodsza 1.5 tygodnia, co tydzień chodzilam na usg, a potem w kilka dni dzidziol wszystko nadrobił i teraz sobie rośnie. ☺️
Z braku objawów się ciesz - mi koło 6 tygodnia zaczęły się mdłości, teraz jestem koło 16 i dopiero powoli mijają. A na początku też nie czułam nic poza nieustającym głodem, o matko ile ja jadłam 🙈 chyba przed tym rzyganiem organizm magazynowal 😂
Beta przyrasta prawidłowo, wiec na bank będzie dobrze i zarodek i serduszko pojawią się niebawem, cierpliwości. Te początkowe czekanie jest najtrudniejsze ☺️
Po transferze in vitro miałaś ciąże 1,5 tyg młodszą ?
Pytam bo pierwszy raz widze taki przypadek 🤔🤔
 
Po transferze in vitro miałaś ciąże 1,5 tyg młodszą ?
Pytam bo pierwszy raz widze taki przypadek 🤔🤔
Nie, nie in vitro - nigdzie tego przecież nie napisałam - skąd taki w wniosek? Chodzi mi tylko o to, że ciąża rozwija się skokowo i nawet 3 dni robią diametralną różnice w rozwoju małego człowieczka
 
Nie, nie in vitro - nigdzie tego przecież nie napisałam - skąd taki w wniosek? Chodzi mi tylko o to, że ciąża rozwija się skokowo i nawet 3 dni robią diametralną różnice w rozwoju małego człowieczka
Autorka pytania jest po in vitro ….
W tym przypadku nie ma mowy o obsuwie , czy młodszej ciąży o 1,5 tyg …
 
reklama
Autorka pytania jest po in vitro ….
W tym przypadku nie ma mowy o obsuwie , czy młodszej ciąży o 1,5 tyg …
Ale ciąża rozwija się skokowo dziś jest pęcherzyk a za 3 dni może być zarodek z serduszkiem. I to, że autorka teraz go nie ma to nie znaczy, że go nie będzie.
Jak już pisalam u mnie finalnie obsuwy nie było bo dzidzia wszystko nadrobiła i tylko o to mi w mojej wypowiedzi chodziło, że czasem po prostu wolniej się coś rozwija a potem nagle wystrzeli.
Jak dziewczyny wyżej pisały u nich obraz na usg potrafił zmienić się w ciągu 2 dni.
 
Do góry