reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

23 tydzień ciąży zmniejszone ruchy dziecka

Cytrynka2242

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Luty 2021
Postów
26
Witajcie dziewczyny. Jestem w 23+2 tc moja córeczka przez ostatnie 2 tygodnie dawała o sobie dosłownie znać i często po kolacji lubiala sobie kopać. Ale teraz od 3 dni popołudniami czasami i bardzo ktorko się rusza w brzuszku a jak się przebudzam o 2-3 w nocy to czasami szaleje. Powiedzcie mi czy to normalne u dziecka czy mam się czym martwić.
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Jestem w 23+2 tc moja córeczka przez ostatnie 2 tygodnie dawała o sobie dosłownie znać i często po kolacji lubiala sobie kopać. Ale teraz od 3 dni popołudniami czasami i bardzo ktorko się rusza w brzuszku a jak się przebudzam o 2-3 w nocy to czasami szaleje. Powiedzcie mi czy to normalne u dziecka czy mam się czym martwić.
Martwić się mogła byś jak by malutka nie kopała. Spokojnie skoro o 2-3w nocy szaleje to ma swój rytm może kiedy Ty śpisz.. Jeżeli Cię martwi coś to wiadomo zebys lepiej zgłosiła lekarzowi niech sprawdzi.. Ale jak dla mnie to normalne. Ja jestem w 22 tyg i mała też ma dni gdzie za bardzo jest aktywna a dziś np ma dzień że wogole prawie się nie rusza
 
Ja jestem w 24t i zaobserwowałam, że ona jest bardziej aktywna późno w nocy kiedy próbuję zasnąć. W ciągu dnia jak tylko usiądę czy się położę to oczywiście dokazuje, ale jednak nocą jest kosmos 😁
 
Też dużo czytałam na ten temat i niby dziecko może spać 20 godzin a pozostałe 4 godziny może się poruszac
 
Ja jestem w 24t i zaobserwowałam, że ona jest bardziej aktywna późno w nocy kiedy próbuję zasnąć. W ciągu dnia jak tylko usiądę czy się położę to oczywiście dokazuje, ale jednak nocą jest kosmos 😁
Tak to samo jest u mnie 😋 że mój Partner jak trzyma rękę na brzuchu to czuje jak się rusza
 
Też dużo czytałam na ten temat i niby dziecko może spać 20 godzin a pozostałe 4 godziny może się poruszac
Wydaje mi się że przez sen też się rusza i może kopnąć 😅 ludzie nie śpią nieruchomo w jednej pozycji np całą noc.Myślę,że dzieci tym bardziej.jestem w 24tc i mój mały też jest w nocy strasznie ruchliwy A dzisiaj gdzieś się strasznie wysoko ułożył i kopał 😁często się zdarzy,że raz kopnie w dzień i to by było na tyle.wcześniej wystarczyło,że się jakoś inaczej ułożył i nic nie czułam przez 2 dni 😃
 
reklama
Wydaje mi się że przez sen też się rusza i może kopnąć 😅 ludzie nie śpią nieruchomo w jednej pozycji np całą noc.Myślę,że dzieci tym bardziej.jestem w 24tc i mój mały też jest w nocy strasznie ruchliwy A dzisiaj gdzieś się strasznie wysoko ułożył i kopał 😁często się zdarzy,że raz kopnie w dzień i to by było na tyle.wcześniej wystarczyło,że się jakoś inaczej ułożył i nic nie czułam przez 2 dni 😃
Tu przyznaje ci rację niepotrzebnie się martwiłam. Moja malutka szaleje teraz że i troszeczkę w dzien i troszeczkę w nocy się kręci 😍
 
Do góry