reklama

24h klinika dla dzieci w Pruszkowie

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez crimson86, 24 Listopad 2013.

 1. crimson86

  crimson86

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Drogie Mamy,

  od 9 listopada 2013 roku działa w Pruszkowie pierwsza prywatna całodobowa klinika dla dzieci. Jeśli dziecko nagle zachoruje, dozna drobnego urazu, oparzy się – pomoc na najwyższym poziomie otrzyma natychmiast. W Klinice przyjmować będą również lekarze specjaliści: laryngologii dziecięcej, alergologii, kardiologii, nefrologii, neurologii, dermatologii, ortopedii dziecięcej. Noworodki i niemowlęta konsultować będzie specjalista neonatolog. Klinika dysponuje szerokim wachlarzem badań diagnostycznych: laboratoryjnych oraz diagnostyki USG i RTG.

  Odbędą się również szkolenia dla rodziców prowadzone przez certyfikowanych instruktorów. Obejmą one: udzielanie pomocy w zakrztuszeniu, pierwszą pomoc w stanach nagłych, opiekę nad noworodkiem i niemowlęciem, żywienie dzieci.

  Klinika jest przyjazna dla dzieci niepełnosprawnych. Dla nich w ofercie znalazła się rehabilitacja, integracja sensoryczna oraz porady logopedy i psychologa dziecięcego. Rodzice będą mieli możliwość dostępu on-line do dokumentacji medycznej dziecka. To naprawdę nowa jakość.

  Klinika mieści się przy al. Armii Krajowej 34 w Pruszkowie. Więcej informacji pod nr 22 729 07 54
  Szukajcie nas także na Facebooku: Klinika Zdrowe Dziecko

  Zapraszamy o każdej porze dnia i nocy !
   
 2. reklama

Poleć forum