reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

25tydzień i skurcze

Patii_666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2018
Postów
4 234
Hej dziewczyny jestem w 25+5 tygodniu ciąży.wczoraj wieczorem i dzisiaj pojawił się ból brzucha,cały brzuch napial mi się z dwóch stron,ból przypominający miesiaczke,aż zachciało mi się do toalety na to drugie..gdy wstałam ból minął,mój mały byl bardzo aktywny jescze z 10minut po tym napięciu,teraz czuje jakby delikatne skurcze w pochwie choć nie jestem już pewna czy to poprostu nie moja psychika,cała ciążę nie miałam żadnych objawów bólów aż do teraz,czy któraś też tak miała?myślicie że to skurcze czy moze cos się dzieje?pozdrawiam
 
reklama
Do góry