reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

26.03 spotkanie online z ginekologiem położnikiem dr Filipem Dąbrowskim

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Uwaga. 26.03.2020 o godzinie 9:00 zacznie się wirtualne spotkanie z ginekologiem położnikiem dr Filipem Dąbrowskim. Jeśli chcesz mieć pewność, że odpowie na Twoje pytanie napisz w komentarzu do posta. Czas masz do 25.03 do do godz. 16:00. Jeśli nie zdążysz możesz je zadać bezpośrednio na spotkaniu. Link do spotkania pojawi się na górze forum i w tym poście w dniu spotkania o 8 rano.

reklama
reklama
Rozwiązania
0
Witam
Czy to normalne, że 1.5 tyg po CC boli w środku? Boli nadal wstawanie z łóżka, boli oddawanie moczu. Kiedy to mija?

Rozwiązania
0
w UK podejscie do ciazy jest inne, dopiero w 12 tygodniu jest spotkanie z polozna, ewentualnie jakies usg. Czy warto na wlasna reke wybrac sie do ginekologa Polskiego i zrobic wszystkie badania wczesniej?

Marynia88

Fanka BB :)
Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Martwię się bo od jakiś 3 miesięcy mój okres jest bardzo obfity i pojawia się dwa razy w miesiącu (ostatnio 03.03.2020-09.03.2020 i teraz zaczął się 24.03.2020). Rok temu urodziłam syna - poród bardzo ciężki zakończony kleszczami ale po porodzie na kontroli moja ginekolog powiedziała że wszystko dobrze się goi. Od początku do dnia dzisiejszego karmię piersią (i pewnie to jeszcze trochę potrwa). Pierwszy okres pojawił się już 3 miesiące po porodzie i był taki jak przed ciążą odstępy pomiędzy kolejnymi okresami wynosiły 25-28 dni. Po pięciu miesiącach okres pojawił się dwa tygodnie po poprzednim i był bardzo obfity i od tamtej pory miesiączkuje właśnie tak nieregularnie i obficie.
Czym to może być spowodowane? Co mogę zrobić w obecnej sytuacji? Czy są metody na unormowanie miesiączki ale tak bym nadal mogła karmić dziecko? Proszę o poradę.

Do_mi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czy to normalne, że 4 tygodnie po porodzie odchody poporodowe, które były już brązowe stają się znowu jasno czerwone? Nie towarzyszą temu żadne inne dolegliwości typu ból brzucha.

anielka0612

Rozwiązania
0
Jestem w 32tc i zastanawiam się nad szczepieniem na krztusiec. Czy w obecnej sytuacji warto wykonać takie szczepienie?
Jesli nie dzieje się nic niepokojącego od kiedy powinno wykonywać się badanie ktg?

Maxi89

Rozwiązania
0
1. W przypadku straty dziecka w 34tc należy wykonać jakieś badania przed staraniem się o kolejne dziecko? Moje dzieciątko udusiło się pępowiną.

Maxi89

Rozwiązania
0
Czy w przypadku wyniku rubelli igg (-) igm wątpliwy należałoby się doszczepic przed planowaniem ciąży? Jeżeli tak, to jak długo należy odczekać z planowaniem ciąży: źródła podają różnie. Na ulotce szczepionek przeczytałam, że miesiąc, jednak wiele źródeł mówi o 3 miesiącach.

reklama

89karola80

Rozwiązania
0
1. Jestem w 29 tc od paru nocy dokucza mi tepy ból z lewej albo prawej strony podbrzusza (okolice jajnika, pod brzuszkiem) . Zawsze ten ból jest po tej stronie na której aktualnie śpię i tylko wtedy go odczuwam, kiedy podnosze się, aby zmienić pozycje. Ból występuje tylko raz w nocy, odczuwam go jakby "zakwas", w I trymestrze przy kichnięciu miałam podobne dolegliwości, ale szybciej przechodziło :)
2. Czy sa typowe objawy skracania szyjki, rozwarcia?
Od 3 tygodni dokucza mi klucie w dolnej części. Czuję jakby dziecko grzebalo mi rączkami, albo wiercilo główka w kanale rodnym. Czasem mam dni spokoju i wyraźnie widzę, że dzidziuś kopie wyżej. Ale są dni kiedy kopie bardzo nisko. Najczęściej dokucza mi to kiedy stoje/chodzę/schylam się. Ta sytuacja zdarza się maksymalnie 5 razy w ciągu dnia.
3. Czy bóle jak na miesiaczke są niepokojące?
4. Mam wrażenie, że mój maluch w ogóle nie śpi, cały czas szaleje w brzuszku. Z moich obserwacji wynika, że jakoś 2 razy w ciągu dnia po 1,5 - 2 godz.spi, czy to jest niepokajace? Niektóre kuksańce sprawiają mi ból, zwłaszcza gdy uderza w wzgorek, okolice pachwin.
Dziękuje :)

Ostatnia edycja:
Do góry