reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
28.03.2020 o godz. 10:00 odbędzie się wirtualne spotkanie z psychiatrą Jackiem Stasiukiem. Jeśli chcesz mieć pewność, że odpowie na Twoje pytanie - zamieść je w komentarzu do piątku, do godz. 16:00. Jeśli nie zdążysz możesz je zadać bezpośrednio na spotkaniu. Link do spotkania pojawi się na górze forum i w tym poście rano, w dniu spotkania.

p.s. jeśli chcesz zadać je anonimowo - napisz do mnie na pw.

reklama

diego82

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak najlepiej poradzić sobie z problemem i niemocą, niewiarą w siebie, jak nie mamy jeszcze dzieci a w naszej rodzinie każdy je ma ?

Ania936

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Bardzo chcę, ale też bardzo boję się zajść w kolejna ciążę po poronieniu. Przeraża mnie, że jak pokocham to nowe dziecko to znowu go stracę i będę musiała przez to przechodzić jeszcze raz. Wydaje mi się, że podczas kolejnej ciąży, będę bardzo przewrażliwiona i zamiast cieszyc się tym stanem, będę cały czas się martwić. Jest jakiś sposób żebym spokojniej do tego podeszła?

Rozwiązania
0
Witam, mój syn 5,5 latek od około roku min. raz w tygodniu sika w nocy. Ma bardzo duże zmiany w zachowaniu, ze spokojnego introwertycznego, nieśmialego chłopca przechodzi w napady szalu, agresji. Przestal wykonywac jakiekolwiek nasze polecenia, swoje obowiazki (takie jak mycie sie, ubranie, jedzenie). Smieje sie gdy go o cos prosimy i co bysmy nie robili nie slucha. Jestesmy juz wyczerpani. Nigdy tak sie nie zachowywal. Jak go o cos prosimy, potrafi stanac twarza w twarz i z calej sily wrzeszczec na nas, bije, kopie. Czesto szantazuje nas, mowiac: „ ja wiem ze ty mnie nie kochasz skoro nie chcesz mi wlaczyc tej bajki” albo mowimy mu „nie bij mnie/siostry, nie rób tego” on na to odpowiada „mowisz ze jestem głupkiem?”. Do tego zaczal miec problemy z koncentracją i nauką, zauważyłam, że zaczął dziwnie pisać wyrazy od tyłu i nie widzi aby byly niepoprawnie napisane. Wczesniej nie mial takich problemow. Obawiam się o jego zdrowie psychiczne. Czy powinnam to jakos skonsultowac? Gdzie teraz uzyskac pomoc. Okres epidemii jest dla nas jeszcze trudniejszy. Nie potrafimy spokojnie go przetrwać. Boimy się syna, jest nieprzewidywalny i wyraźnie robi rzeczy które zdaje sobie sprawę, że nie może robić. Boję się o bezpieczenstwo nasze i młodszej córki.

Anonimowa19

Fanka BB :)
Rozwiązania
6
Jak poradzić sobie z poczuciem niesprawiedliwości? Niecały rok temu rozwiodłam się z ojcem mojego 3 letniego syna, odkąd się rozstalismy widział dziecko 4 razy, łącznie parę godzin. Cały trud wychowania ciąży na mnie, bo obecnie od pół roku nie pojawia się wcale mimo moich błagań by zajął się dzieckiem. Jestem nerwowa, brakuje mi cierpliwości, zmęczona. Czasem mam wrażenie, że moje życie się skończyło. Nie chcę się tak czuć, ale to przychodzi samo z ogromną natarczywością. Jak sobie pomoc?

ewelas1991

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy są jakieś sposoby na to aby będąc w kolejnej ciąży (po wcześniejszych poronieniach) starać się myśleć pozytywnie.Ja jestem w takiej sytuacji i każdy dzień to dla mnie koszmar.Ciągle mam obawy ,że sytuacja się powtórzy.Zamiast cieszyć się to ciągle się zamartwiam.

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
UWAGA! Spotkanie przenosimy na jutro (niedzielę) na godzinę 11:00. Jacek siedzi kolejną dobę w szpitalu na dyżurze.

reklama

Agnieszka 123456789

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
To będzie mój pierwszy poród. Wiem, że to głupie, ale na chwilę obecną bardziej boję się założenia wenflona niż porodu. Jak mogę sobie z tym poradzić? Zakładanie wenflona czy pobieranie krwi jest dla mnie traumą.

reklama
Do góry