reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

28dc progesteron 15,5

Bety nie zdążyłam zrobić. Dzisiaj rano wstałam i plamiłam coraz bardziej, w sumie to wylecialo że mnie dużo śluzu zabarwionego starą krwią. Miałam dzisiaj wizytę u gin zaplanowaną, więc pojechałam. Odebrałam cytologie, która na szczęście tym razem wyszła super :) czysto :) a w czerwcu 2020 miałam zmiany śródbłonkowe cin 1. Wyleczyli mnie. Udało się 😉👍 także cieszę się z cytologii. Te plamienia mogły być od duphastonu - tak stwierdził, zmienił na luteinę od 15 dc. Usg nic nie wykazało, domniema że okres się zbliża. Wspomnialam o bardzo bolących piersiach, sutkach. Uznał, że nie powinny mnie boleć przy duphastonie piersi. Chciałam wydębić badania hormonalne na nfz ale się nie udało. Nic czekam na okres i zaczynam nowy cykl 🤪😉 szkoda, że tym razem nie wypaliło bo mój mąż ma urodziny w październiku 😉
 
reklama
Oby się udało :) chociaż wg laboratorium w 1 trymestrze ciąży progesteron powinien być powyżej 29,6
A czy pomoże ktoś zinterpretować mój wynik? Jestem po stymulacji owulacji okres 8.02 test owulaCyjny wtorek 23.02 owulacja 24.02 tak silna ze ledwo chodziłam , lekarz na monitorowaniu stwierdził ze możliwa ciąża mnoga 😊 prosił aby zeobic progesteron w 7-8 dniu po owulacji Oto wynik . Nie rozumiem jakiś wysoki ten poziom?
3128BEF2-7569-41BC-84E7-C259918997FC.png
 
A czy pomoże ktoś zinterpretować mój wynik? Jestem po stymulacji owulacji okres 8.02 test owulaCyjny wtorek 23.02 owulacja 24.02 tak silna ze ledwo chodziłam , lekarz na monitorowaniu stwierdził ze możliwa ciąża mnoga 😊 prosił aby zeobic progesteron w 7-8 dniu po owulacji Oto wynik . Nie rozumiem jakiś wysoki ten poziom? Zobacz załącznik 1243894
Chciałam jeszcze dopisać ze wczoraj płaciłam na różowo , mam ból brzucha jak na okres, ból odcinka lędźwiowego akurat to jest nie do zniesienia 😞
 
A czy pomoże ktoś zinterpretować mój wynik? Jestem po stymulacji owulacji okres 8.02 test owulaCyjny wtorek 23.02 owulacja 24.02 tak silna ze ledwo chodziłam , lekarz na monitorowaniu stwierdził ze możliwa ciąża mnoga 😊 prosił aby zeobic progesteron w 7-8 dniu po owulacji Oto wynik . Nie rozumiem jakiś wysoki ten poziom? Zobacz załącznik 1243894

Wysoki,ale wynik samego progesteronu nie przepowiada o ciąży. Jeśli cykl był stymulowany to mogło pęknąć kilka pęcherzyków i stąd wysoki progesteren.
Ja w jednym cyklu miałam prawie 50 i niestety brak ciąży. Więc tylko ewentualnie test ciążowy w terminie miesiączki da odpowiedź.
 
Wysoki,ale wynik samego progesteronu nie przepowiada o ciąży. Jeśli cykl był stymulowany to mogło pęknąć kilka pęcherzyków i stąd wysoki progesteren.
Ja w jednym cyklu miałam prawie 50 i niestety brak ciąży. Więc tylko ewentualnie test ciążowy w terminie miesiączki da odpowiedź.
Rozumiem dziekuje😘czyli nie robię nadziei
 
Do góry