reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 dni do miesiączki.

Witam, jestem mamą 2.. Przy drugim dziecku robiłam super czuły test zawsze z rana 4 i 1 dzień przed terminem i dopiero 1 dzień przed wyszła mi słaba kreska... To że test pokazuje tylko 1 kreskę nie oznacza, że lokatora brak- być może stężenie hormonów jest zbyt małe... Powodzenia dziewczyny i nie dajcie się zwariować wszystko jest w głowie :)
 
reklama
Jeszcze 2 dni do miesiączki a u mnie zaczęły się bóle głowy ( zawsze pojawiają się przed miesiączka ZAWSZE ). Piersi jakoś nie bolą jak zawsze ( a dość często mnie bolały bo mam naturalnie dość spore).Nie chcę się nakręcić ale czuje się jak przed miesiaczką. Ten cykl jest trochę inny bo miesiąc temu miałam już lekkie plamienia krwi 2 dni przed miesiączka i bóle silne podbrzusza - aktualnie nie dolega mi nic.
Zwariuje.
Testu boję się zrobić- czekam te 2 dni jak na skazanie i oby miesiączka się nie pojawiła :)
 
Witam. Ja dziś wykonałam test i zobaczyłam bladziutką drugą kreskę. 7 dni po owulacji. Jutro z rana zrobię znów ciężko wytrzymać do @. Mam lekkie klucia w podbrzuszu. Ciekawe czy coś z tego będzie. U mnie upragniona trzecia ciążą by była.
 
Wczoraj na teście zwykłym wyszła blada druga kreska, a dziś z rana na drogim super teście z apteki dupa. Temperatura utrzymuje się wczoraj wieczorem 37,4 dziś rano 37,2.... Do @ jeszcze trochę to może warto wierzyć
 
Witam, jestem mamą 2.. Przy drugim dziecku robiłam super czuły test zawsze z rana 4 i 1 dzień przed terminem i dopiero 1 dzień przed wyszła mi słaba kreska... To że test pokazuje tylko 1 kreskę nie oznacza, że lokatora brak- być może stężenie hormonów jest zbyt małe... Powodzenia dziewczyny i nie dajcie się zwariować wszystko jest w głowie :)
Dajesz nadzieję
 
reklama
Znów czekam na zrobienie testu. Jest tu ktoś kto czeka na pozytywny wynik. U mnie 2 dni do @
 
Do góry