reklama

3 dniowy wypad we dwoje -gdzie ?

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Delfin_ONA, 3 Czerwiec 2012.

1. Delfin_ONA

Delfin_ONA Fanka BB :)

hej,

szukam czegość na 3 dniowy wypad z mężem . chcemy córcie zostawic z babcią i we dwoje spędzić czas razem . Może macie już jakieś doświadczenie bo ja już głupieje jak przeglądam jakieś oferty :-D nie mogę się zdecydować .

2. markettta

markettta Aktywna w BB

Jeśli zależy Ci na romantycznym nastroju to idealnie będzie pasował hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim, ale też możesz zabrać córki bo na pewno będą zachwycone okolicą, jest dużo atrakcji: lot balonem, motorówki, trasy rowerowe, park linowy czy uwielbiane przez moich synów dwa Aqua Parki :-)

3. reklama
  4. dolly19

dolly19 Zaciekawiona BB

Jeśli jesteś z wielkopolski to czemu nie Berlin albo Drezno? Można też poszukać tanich lotów i łatwo śmignąć nawet na weekend do Bolonii czy jakiś angielskich mieścin

5. dosia76

dosia76 Zaciekawiona BB

Ostatnio do Budapesztu udało nam się polecieć za 15zł w jedną stronę, własnie na 3 dni ;)

6. karolina872

karolina872 Aktywna w BB

Też słyszałam o tej ofercie tanich lotów do Budapesztu, ale trzeba je było chyba ze sporym wyprzedzeniem rezerwować, żeby wyszło za 15 ;)! Mi się najlepiej takie krótkie wyjazdy spędza jednak w kraju. Nawet jeśli przelot samolotem na drugi kraniec Europy trwa tyle co podróż z Tarnowa do Warszawy, to mimo wszystko wkurza mnie, że zanim zdążę posmakować tej innej kultury na prawdę, to już czas wyjeżdżać. Jak ja mam dwa, albo trzy dni to najchętniej jeżdżę nad polskie morze. Teraz jesienią nie ma tam tak wielu turystów a wzburzony Bałtyk to naprawdę niesamowity widok. Byłam mniej więcej rok temu na takim niedługim wyjeździe i mieszkałam gdzieś między Gdańskiem a Sopotem. To znaczy był to formalnie Gdańsk, bo ten Novotel miał w nazwie Gdańsk Marina, ale niedługim spacerem dało się dojść do molo w Sopocie. Widok z okien miałam na pustą plaże i morze i byłam zachwycona. Akurat byłam w Gdańsku wtedy z koleżanką, ale myślę że dla małżeństwa to super pomysł wyjazdowy :).

7. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Myślę, że wczasy w Międzyzdrojach mogą być dobrym rozwiązaniem ;) Miasto jest przepiękne.Deptak jest bardzo zadbany o światowym klimacie, nieopodal piaszczyste plaże, poza tym niedaleko jest Woliński Park Narodowy. Warto wybrać się tam przynajmniej na 1 dzień.
    Razem z mężem co roku staramy się wybierać na Europejski Festiwal Gwiazd. Rewelacyjna impreza.

8. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

9. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Ciekawa oferta ;)

10. reklama
  11. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

My lubimy wypady do Kazimierza Dolnego, ale chyba szybko taki wypad się nie szykuje;) poczekamy aż maluch podrośnie i razem wyjedziemy:)

12. ofiona

ofiona Początkująca w BB

Ja polecam Jastrzębią Górę. Są tam przepiękne plaże i klify.

Poleć forum