reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 dziecko, ja nie chętna

Monika2099

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
29
Jestem młodą mamą, ukończyłam szkołę średnia z 2 dzieci. Zrobiłam maturę. Nie chcę iść na studia, ponieważ nie zostawię męża i dzieci w domu na ten czas. A bliżej co są studia nie pójdę, 1. Bo nie ma tutaj studiów fryzjerskich 2. Inne są ale męskie, a ja nie chce iść na coś związanego z ekonomią, ponieważ mnie to nie kręci. 3. Są kursy fryzjerskie nie mnie na to nie stać, a mąż tego nie sfinansuje. Zapisałam się na kurs agrobiznesu, lecz nie wiem czy ten kierunek się utworzy w mojej okolicy. Moja okolica to wieś i gospodarstwa rolnicze, sama mieszkam w jednym, jednak nim zajmują się moi rodzice. Mąż od 2 miesięcy daje mi oznaki, iż chce 3 dziecko. Jednak ja wolała bym iść do pracy jako fryzjerka. Mąż i teść proponowali mi pracę w wielu miejscach lecz mi się ona nie podobała. Powiem wam jeszcze, że mój tata wolał bym żebym nigdzie nie pracowała tylko siedziała w domu i była pod jego ubezpieczenie podciągnięta w razie jak bym pomagała i coś mi się stało. Co mam zrobić w takiej sytuacji ?
 
reklama
Rozwiązanie
Warto zapytać..uczennicom musza płacić wypłatę a tak..by byla pomoc za free:) warto cos kombinować...wiem ze ludzie tak robia a kto pyta nie błądzi:)
Wiem próbuje, ale nikt na razie nie chce :) Jeszcze znajomych fryzjerów się zapytam i chyba na tym skończę :)
Ale znalazłam szkołę policealną 50 km ode mnie, która oferuje kurs fryzjerski za darmo.
Kochana nie możesz całe życie patrzeć co rodzina pomyśli. Musisz również patrzeć na siebie nie tylko na rodzinę. Mąż męża który powinien być dla Ciebie wsparciem. Jeżeli chcesz się realizować to zrób to dla siebie
Tak, ale jak na razie wszyscy chcą żebym pracowała, ale nikt nie wesprze mnie w tym finansowo, bo fryzjer to nie praca, a najlepiej jak bym siedziała w domu i się dziećmi zajmowała. To jest spostrzeżenie mojego taty i mojej mamy, za to mąż nie wesprze mnie bo chce być fryzjerką inny zawód owszem tylko nie to.
 
reklama
A moze dogadasz sie w salonie gdzies...by byc jako stażysta....za free...jako uczennica..bys pomagala i wgl..dodatkowo bys sie przyuczala
Super pomysł ;) chodź nie jestem pewna czy tak za free ktoś się zgodzi na przyuczenie i czy wg ktoś by poszedł na takie coś ponieważ za uczennice uczęszczające do szkoły zakład otrzymuje dodatkowo pieniądze, odciagają składki itp. No chyba że jakoś po znajomości
 
Super pomysł ;) chodź nie jestem pewna czy tak za free ktoś się zgodzi na przyuczenie i czy wg ktoś by poszedł na takie coś ponieważ za uczennice uczęszczające do szkoły zakład otrzymuje dodatkowo pieniądze, odciagają składki itp. No chyba że jakoś po znajomości
Warto zapytać..uczennicom musza płacić wypłatę a tak..by byla pomoc za free:) warto cos kombinować...wiem ze ludzie tak robia a kto pyta nie błądzi:)
 
reklama
Warto zapytać..uczennicom musza płacić wypłatę a tak..by byla pomoc za free:) warto cos kombinować...wiem ze ludzie tak robia a kto pyta nie błądzi:)
Wiem próbuje, ale nikt na razie nie chce :) Jeszcze znajomych fryzjerów się zapytam i chyba na tym skończę :)
Ale znalazłam szkołę policealną 50 km ode mnie, która oferuje kurs fryzjerski za darmo.
 
Rozwiązanie
Do góry