reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 foteliki

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Hej mamy. Jestem w ciąży z 3dzieckiem. Młoda ma rok, starszak 7lat. Zastanawiam się, jak rozwiązać kwestie podróży.. Bo jeździmy sporo. Do tej pory było tak, że mąż i starszak z przodu, ja z małą z tyłu (plus pies :)) natomiast jak będzie kolejny maluch, to obawiam się czy w zwykłej osobówce damy radę.. Czy któraś z Was jeździ z 3 fotelikami? Czy to w ogóle jest możliwe, czy na tylnym siedzeniu zmieszczą się dwa foteliki i dorosły? A może powinnam zbierać na matkowóz? :happy::happy::happy::happy:
 
reklama
Pewnie pozostaje zainwestować w osobówkę 7-osobową ;-)
Trzy foteliki raczej nie zmieszczą się z tyłu. Dla dorosłego z tyłu pomiędzy dwoma fotelikami też nie liczyłabym na zbyt dużo miejsca - być może początkowo dacie radę, jak najmłodsze będzie korzystało z fotelika do jazdy tyłem (masz wówczas więcej miejsca na ramiona). Zresztą możesz przecież spróbować wstawić z tyłu 2 foteliki i samej usiąść ;P
 
Pojechaliśmy do 8 gwiazdek i zmieściły się 3 foteliki z tyłu. I ja też siedzę z dwójką z tyły póki mała nie podrośnie. Mało komfortowo, ale póki co tak musimy.
Tylko my wymienialiśmy wszystkie i tylko tak udało się dopasować. Dwa przodem, takata maxi o jeden po środku tyłem do jazdy.
 
Koleżanka wkomponowała 3 foteliki z tyłu do passata, tzn też tego dokonali tego w 8*, ale u niej łupina i 2 rwf-y.
 
My też, póki co, będziemy się mieścić z trójką dzieci w osobowce. Z tym, ze starszaki mają już podkładki. Bardziej się martwię o miejsce w bagażniku. Wózek plus walizki się nie zmieszczą. Z czasem zmiana samochodu jest nieunikniona
 
Ja jeżdżę z tyłu z dwoma fotelikami, jeden przodem, jeden tyłem do kierunku jazdy. 3 foteliki też już mieliśmy zamontowane na tyle i bez problemu, dwa przodem jeden tyłem. Mamy Kia Carens.
 
reklama
Hej mamy. Jestem w ciąży z 3dzieckiem. Młoda ma rok, starszak 7lat. Zastanawiam się, jak rozwiązać kwestie podróży.. Bo jeździmy sporo. Do tej pory było tak, że mąż i starszak z przodu, ja z małą z tyłu (plus pies :)) natomiast jak będzie kolejny maluch, to obawiam się czy w zwykłej osobówce damy radę.. Czy któraś z Was jeździ z 3 fotelikami? Czy to w ogóle jest możliwe, czy na tylnym siedzeniu zmieszczą się dwa foteliki i dorosły? A może powinnam zbierać na matkowóz? :happy::happy::happy::happy:

A poczytaj czy twój 7 latek nie może już jeździć na podwyższeniu zamiast w foteliku bo jest w prawie taka możliwość tylko zależy to chyba od wzrostu lub wagi dziecka.
 
Do góry