reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 latek i brak spodziewanego rozwoju ...

reklama
No tak, bo przysnelam.hihi..
Stare duszę, które pamiętają swoje poprzednie życie.

Ja mam dużo bardziej przerażająca moc. Swego czasu wiedziałam kto z rodziny odchodzi z tego świata ale na tyle to było przerażające, że jakoś to stlumiłam, ostatni raz 20 lat temu, śmierć mojego dziadka i babci.
Teraz tylko prawie bezbłędnie rozpoznaje choroby, wszyscy dziwią się dlaczego nie poszłam na medycynę i czasem jak w domu jakiś sprzęt elektroniczno elektryczny ma się zepsucia to mówię np. że sprzęt długo nie pociągnie i zwykle w ciągu 2-3 tygodni pada (moj mąż się śmieje, że jestem trochę czarownica).To żadna magia tylko szybka analiza dostępnych danych, objawów i magia internetu, bo wpisując objawy szybciej wyskakuje mi jednostka chorobowa , usterka w sprzęcie.
 
received_2076907976018691.jpeg
 
Ufff, powoli wygrzebujemy się z chorób.
Po ciężko zniesionym RSV poszło jeszcze na oskrzela, a potem zaraziłam się ja i mąż. 🙄 W sumie mały miał ponad miesiąc przerwy od przedszkola. 🥺 Ajć, tak bardzo mi żal.
Jutro dzień babci i dzień dziadka w przedszkolu. Niby dziecko mam już zdrowe, ale ja jeszcze nie do końca. Zostanie w domu. Wierszyk już umie (4 linijki), ale co z tego? Ma być 5 piosenek i jakiś układ choreograficzny, którego maluch totalnie nie umie, bo nie trenował. 😔 Dzień babci będzie bez nas.

Dzisiaj rozczuliłam się.
Leżymy, oglądamy jakąś bajkę. Tzn. mały ogląda, a ja korzystam i leżę. Kiziam go. Synek rozmarzony: jesteś moją księżniczką, a ja twoim rycerzem. I zaraz dodaje szybko: i Xxxx (imię siostry) jest moją księżniczką.
🥰
Co za urocze dziecko mi się trafiło.

Mamy Tomatisa, leci pierwsza seria. Grzecznie słucha.
IMG_20240118_224019.jpg


A co dobrego u Was? 😊
 
W sobotę jedziemy po sprzęt na drugą serię Tomatisa. 🥰 Dla dwóch synów (starszy też bardzo potrzebuje).

Przydarzyło nam się kilka śmiesznych tekstów (które pamiętam).
Synek z lekko stłuczoną nogą pojechał z tatą do przedszkola. Wysiada z auta: to chyba nie był dobry pomysł. Tak, to zdecydowanie nie był dobry pomysł.

Pytanie synka jak już leżał w łóżku: mama, a to prawda, że chłopaki nie płaczą?
😅

Synek, Ola (ulubiona koleżanka) jest chora i jest w szpitalu. Na razie nie będzie chodzić do przedszkola.
Synek: 🥺 o nieeee. To jest najgorszy dzień w moim życiu. 😔

Dziś na placu zabaw podszedł do obcej dziewczynki. Przedstawił sie. Zapytał jak ma na imię? A potem zapytał, czy pobawi się z nim w pająka? 😳😅😂 -Jak?
No ja jestem pająk, ty mucha. Ja cię gonię, ty uciekasz. Proste? 😄
 
Do góry