reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 miesięczne niemowle nie chce jeść

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Wiatam moje dziecko od 3 dni bardzo mało je. W nocy tylko tak jak zawsze czyli co 3 godziny. Dzisiaj jest 3 dzień kiedy w ciągu dnia zjada może łącznie 200 ml jak nie mniej. Zachowuje się normalnie śmieje się gaworzy jak zwykle tylko właśnie tak malutko je. Czy ktos może się spotkał z takim,czymś y swojego dziecka ? Myślałam że to przez upał ale dziś u nas już deszcz i ochłodzenie a dziecko znowu zjadło ok 9 120ml potem około 13 troszkę z piersi i to tyle . Mimo braku niepokojących zmian w zachowaniu strasznie mnie to martwi
 
reklama
Rozwiązanie
U
U mnie tez mały miał okres kiedy jadł bardzo mało. Po czasie wszystko sie unormowało, aczkolwiek tak jak Milmo pisze, obserwuj koniecznie wagę.
Podpisuję się pod powyższą odpowiedzią. Mnie doktorka mówiła zawsze, że dziecko ma jeść ile chce i co chce jeśli przyrost wagi jest ok to nie trzeba się martwić
 
U mnie tez mały miał okres kiedy jadł bardzo mało. Po czasie wszystko sie unormowało, aczkolwiek tak jak Milmo pisze, obserwuj koniecznie wagę.
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry