reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 miesięczne niemowle nie chce pić mleka

Jarzynka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2019
Postów
395
Mój niespełna 3 miesięczny syn od 9 dni odmawia picia mleka (modyfikowane Nan optipro plus) wypila max 30-40ml i zaczyna wypluwać smoczek, prężyć się, płakać. Bylam u pediatry. Zalecil morfologie krwi. 6 wartosci bylo albo za niskich albo za wysokich. Pediatra stwierdzil, ze to normalne (? Dziwne). Jedyna jego porada to suplementacja żelazem. Jednak ja na własną rękę dałam rowniez sprawdzic poziom zelaza i jest w normie. Gdy pediatra się o tym dowiedziała odstąpiła od suplementacji i poradzila jedynie zmienić mleko na bebilon. Ale to nie pomaga. On dalej nie chce. Wczesniej pil ladnie po 100-120ml.
Wykonałam również badanie CRP w kierunki infekcji - wynik ujemny.

Czy któraś z Was miała taki problem z maluszkiem?
Co pomogło?

Z mojej strony jeszcze podejrzewam zapchany nosek... Wiecznie ma 'kozy' czy tam 'brudki'. Kropie solą i jak sa miękkie to odciagam aspiratorkiem. Ale wydaje mi się, że cos tam głęboko mu zalega.
 
reklama
Rozwiązanie
Jakie dostaliscie zalecenia? U nas bioaron baby 0+, Innovitum B
Innofer baby
Osłonka balance
Actiferol w kroplach.(miała skończone pół roku, nie wiem czy to ma zwiazek).
Nawet z tą anemia czasem jadla bardzo ładnie, nawet teraz duży słoik na raz, rosół itp, nie je tylko przy przeziębieniu i właśnie tak czasem ( ale to chyba jak każdy). Nie wiem czy to ma duży wpływ tą anemia.
Robiliście hemoglobine, ferratyne, żelazo osobno ? U nas hemoglobina w normie, reszta bardzo nisko
reklama
Jakie dostaliscie zalecenia? U nas bioaron baby 0+, Innovitum B
Innofer baby
Osłonka balance
Actiferol w kroplach.(miała skończone pół roku, nie wiem czy to ma zwiazek).
Nawet z tą anemia czasem jadla bardzo ładnie, nawet teraz duży słoik na raz, rosół itp, nie je tylko przy przeziębieniu i właśnie tak czasem ( ale to chyba jak każdy). Nie wiem czy to ma duży wpływ tą anemia.
Robiliście hemoglobine, ferratyne, żelazo osobno ? U nas hemoglobina w normie, reszta bardzo nisko
 
Rozwiązanie
Do góry