reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 pechrzyki i ciąża

katrina13

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
2 416
Hej :)
Przegrzebuje Internet zeby trochę uspokoić głowę i mam do was pytanko, jak wasi lekarze zapatrują się na owulacje z 3 pęcherzykami?
Odradzają starań?
A może jest ktoś tutaj kto staral się przy 3 i się udało? :) jeżeli tak, to czy to ciaza mnoga ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak ja miałam trzy pęcherzyki na cło+ovitrelle, jestem teraz w 34tc, ciąża pojedyncza.
A lekarz kazal się starać?
Bo mój najpierw tak, potem, że odradza, mialam aromek i 1 raz teraz nie wzielam ovitrelle, wszystkie pękły i beta pozytywna
I tak mnie nastraszył ciąża trojacza - dlatego tak panikuje teraz 🙆‍♀️🥶
 
azal się starać?
Bo mój najpierw tak, potem, że odradza, mialam aromek i 1 raz teraz nie wzielam ovitrelle, wszystkie pękły i beta pozytywna
I tak mnie nastraszył ciąża trojacza - dlatego tak panikuje teraz 🙆‍♀️🥶
Nic nie mówił żeby się nie starać. A inny lekarz jak na początku dopytywałam czy napewno to nie bliźniaki tylko pojedyncza ciąża bo były trzy pęcherzyki mi pow że wcale go to nie dziwi, że to nie takie proste zeby doszło do zapłodnienia, że jajeczko też musi być odpowiednio dojrzałe itd i że nie często zdarza się że wszystkie się zapłodnia.
Musisz poczekać, bo tylko USG Ci potwierdzi ile się zapłodniło jajeczek.
 
Nic nie mówił żeby się nie starać. A inny lekarz jak na początku dopytywałam czy napewno to nie bliźniaki tylko pojedyncza ciąża bo były trzy pęcherzyki mi pow że wcale go to nie dziwi, że to nie takie proste zeby doszło do zapłodnienia, że jajeczko też musi być odpowiednio dojrzałe itd i że nie często zdarza się że wszystkie się zapłodnia.
Musisz poczekać, bo tylko USG Ci potwierdzi ile się zapłodniło jajeczek.
Czekam (niecierpliwie) właśnie, zdaje sobie też sprawę że zapłodnienie to nie taka łatwa sprawa, mam już tyle stymulacji za sobą, przeważnie były po 2 pęcherzyki i nic, w sumie rok temu tez mialam owu z 3 i była ciaza bliźniacza, ale jedno okazało się puste jajo.
Jakoś musze dotrwać do wizyty 🙈
 
Do góry