reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 trymestr a nocne siusianie

claire1983

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2010
Postów
112
Dziewczyny, jak często chodzicie lub chodziłyście do toalety w nocy w 3 trymestrze? U mnie to jakaś masakra. Ostatnio nawet co godzinę. Kończy się tym że już od 4 nie śpię bo juz nie mogę.. W dzie jestem nieprzytomna. O dziwo w dzień wchodzę dużo rzadziej.
 
reklama
Jestem w polowie 8 miesiaca i chodze jakies 4 do 6 razy w ciagu nocy. Ale w ogole nie moge zasnac wiec czesto robie sobie cos do pica w srodku nocy;)
 
Ja jestem w końcówce 9mc wstaje 2 razy. Ale często nie mogę spać i wtedy chodzę częściej. Ogólnie zaczęłam funkcjonować w systemie drzemkowym, tak chyba organizm przyzwyczaja się do trybu opieki nad noworodkiem :-p
 
Dziewczyny, jak często chodzicie lub chodziłyście do toalety w nocy w 3 trymestrze? U mnie to jakaś masakra. Ostatnio nawet co godzinę. Kończy się tym że już od 4 nie śpię bo juz nie mogę.. W dzie jestem nieprzytomna. O dziwo w dzień wchodzę dużo rzadziej.
Od 2 trymestru chodziłam co 3 godziny a pod koniec ciąży co godzinę, śmiałam się że przyzwyczajam się do rytmu opieki nad dzieckiem [emoji23][emoji23]
 
Co godzinę/pół godziny, dodatkowo nie umiem spać bo albo mały robi dyskotekę albo boli mnie żołądek, więc chodzę jak zombie...
 
Ojej.,więc to normalne. W pierwszej ciąży nie pamiętam, aby było tak często. Teraz to dodatkowo jak wstaję to przez chwilę czuję ból wszystkiego... mięśni, stawów. Aż się nie rozruszam przez parę minut. To bardzo nieprzyjemne , więc wstawianie w nocy jest okropne.. czuje się jakbym miała 100 lat.
 
reklama
Ojej.,więc to normalne. W pierwszej ciąży nie pamiętam, aby było tak często. Teraz to dodatkowo jak wstaję to przez chwilę czuję ból wszystkiego... mięśni, stawów. Aż się nie rozruszam przez parę minut. To bardzo nieprzyjemne , więc wstawianie w nocy jest okropne.. czuje się jakbym miała 100 lat.
Ja w pierwszej ciąży tez az tak często nie biegalam. Moze to zalezy od ułożenia dziecka, bo pierwsze bylo prawie do konca posladkowo, a teraz ułożenie glowkowe od dawna i moze dlatego wiekszy nacisk jest ;)
 
Do góry