reklama

3 trymestr- jak się czujecie?

Temat na forum 'Archiwum mam wrześniowych'10' rozpoczęty przez izis84, 11 Czerwiec 2010.

1. izis84

izis84 Zaciekawiona BB

Witam wszystkich.
    Przez ostatni tydzień, pogoda nam się zrobiła iście wakacyjna. Z jednej strony super że świeci słoneczko a z drugiej po prostu umieram z gorąca :sorry2: jak sobie radzicie w takim upale?
    Ja to idę na zakupy z samego rana i tak nie mogę spać.... a przed 9 rano nie jest tak źle, po za tym litry mrożonej cherbaty no i staram się nie wychodzić z domu w najgorszym słońcu. Chłody prysznic też pomaga :happy2:
    Macie jakieś sposoby na przetrwanie takich temperatur?

2. calineczka27

calineczka27 Fanka BB :)

Dużo płynów
    jak nie musze nie wychodze bez powodu
    rolety
    wiatrak
    spanie bez kołdry
    ale to i tak nie wiele daje

3. reklama
  4. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

moim zdaniem niepotrzebnie zakłądasz nowy wątek.
    Temat wymaga odpowiedzi w kilku zdaniach i na tym się skończy. O to można też zapytać na ogólnym.

5. skrzat910

skrzat910 żyje dla nowego życia

sok miętowy z lodem
    nie wychodze dużo z domu
    wiatrak
    chłodny prysznic
    balsam chłodzący

6. pysia_23

pysia_23 Gość

Ja tam lubię słoneczko i upały o ile jestem na dworze na leżaczku z czymś chłodnym do picia, no i moczenie nóg w basenie :)
    W domu to tylko siedzenie w przeciągu bo wiatraka brak.Chłodny prysznic tez jak najbardziej.
    Nocą spanie przy otwartym oknie i ewentualnie rozkopanie się z kołdry, ale ja należę do zmarzluchów więc raczej noca owinięta kołdrą jak najmocniej :)
    Dziś nawet chłodno przyjemnie było przy otwartym oknie :)

7. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Ja to nie mogę znieśc tych upałów, staram się nie wychodzic z domu, ale niestety w mieszkaniu mimo otwartych wszystkich okien jest gorąco. Więc pozostają zimne napoje w duuużych ilościach, zwłaszcza woda mineralna niegazowana z lodem, oj to pomaga, no i prysznic chłodny, pod który właśnie się wybieram, ponieważ wróciłam z rynku i się rozpływam, a za godzinkę do szkoły pora biec...

8. Hausfrau

Hausfrau Fanka BB :)

Siedzenie w domu gdzie mam przyjemny chłodek. W ekstremalnych wypadkach mogę zejść do zimnej piwnicy :-) A tak na mieście albo w pracy to sobie w ogóle nie radzę bo jak jest upał to jest upał i nic się nie poradzi. No chyba, że pootwieram kilka okien i jest lekki przeciąg.
    No i prysznic jest dobry na wszystko!

9. k8sad

k8sad Fanka BB :)

No właśnie jak to u was jest? U mnie coraz gorzej. Krzyż mnie boli a lekarz chce mnie wysłać na L4 choć ja bym jeszcze pochodziła do pracy.
    Do tego nogi zaczęły mi puchnąć, mam skurcze łydek w nocy i chodzę kuśtykając. Czuje się jak stara babcia. :-D
    Pracujecie jeszcze?

10. reklama
  11. Hausfrau

Hausfrau Fanka BB :)

Ja właśnie zaczęłam urlop aż do macierzyńskiego.
    Ale generalnie chociaż czasem jak długo siedzę bez oparcia bolą mnie trochę plecy to nie mam jakis wielkich dolegliwości.
    Mam żylaki na nogach ale to u mnie w rodzinie normalne ale o dziwo nogi mi nie puchną tylko czasami są ciężkie.
    Pod górę mi już zbyt ciężko wchodzić - mieszkamy na wysokim wzgórzu - więc kupiłam sobie bilet autobusowy.
    Skurcze miałam dotychczas dwa i to nie taki mocne - piję musujący magnez i to chyba wystarcza.

Gorzej czuję się psychicznie bo zaczynam mieć stracha, że Mały zechce za wcześnie się urodzić albo że mi nagle wody odejdą i takie tam. No i, że u nas w domu jeszcze tyle pracy a ja już po godzinie jakiejkolwiek roboty muszę odpocząć albo nawet iść się przespać. Oooo, własnie, strasznie senna jestem ostatnio.

12. k8sad

k8sad Fanka BB :)

Ja w pierwszej ciąży czułam się idealnie. Chodziłam do końca do porodu. Teraz mam wrażenie, że coś jest nie tak bo ciąża zaczęła przypominać o sobie.
    Nie bój się. Dziecko jak będzie gotowe to wyjdzie a poród nie trwa kilka chwil. Organizm da znać o tym, że niedługo urodzisz. Trzeba być tylko pod stałą opieką lekarza.

Poleć forum