reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

3 tygodniowy brzdąc nie chce spać.

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez Deleted member 176021, 20 Marzec 2018.

1. Deleted member 176021

Deleted member 176021 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kobietki ratujcie mnie, bo ja już nic nie rozumiem.
    Z dnia na dzień śpi coraz krócej.
    Wczoraj w ciągu dnia dwukrotnie był aktywny po 2 godziny. Po 22 wstał, poszedł spać po 1, o 2 wstał na mleko.
    O 6 wstał na mleko, Wypił 50 ml i biega do tej pory nie śpi.

Wiem że każde dziecko to indywidualny przypadek, ale to co on wyczynia spotykam się pierwszy raz w życiu.

Jak to w końcu jest.

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    To i tak masz dobrze. Mój spał pół godziny co dwie godziny ;-) Także pobudka/karmienie/czuwanie (1,5h), a potem 0,5h snu. Bez względu na to czy to dzień czy noc. Jakoś po 6 tygodniu w nocy zaczął spać po 4h.

3. reklama
  4. witch84

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    Za to córka po 3 miesiącu już spała od 20.00 do wschodu słońca ;-) I tym sposobem mając pół roku przesypiała całą noc (oczywiście nieliczne pobudki się zdarzały).

5. witch84

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    Dacie radę! W końcu się wszystko młodszemu unormuje.
    U mnie podobna sytuacja była, bo to właśnie młodszy syn był bardzo absorbujący.
    Kiedyś rozmawiałam z lekarzem i stwierdził, że to natura tak to wymyśliła, żeby noworodek dał mamie odpocząć przez te pierwsze dni, a potem dopiero "walczy" o swoje.
    Życzę Ci, żeby tylko nie był tak płaczący jak mój...

6. ewka2

ewka2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Moja niedlugo konczy 4 miesiace i jak ma dobry dzien to srednio co 2.5 h przespi 20-40 minut. Czasem jest dzien ze ma jedna krotka drzemke. Od urodzenia malo co spala i bywalo ze miala 2-3 drzemki po 10 minut. Obecnie dzien zaczynamy okolo 5.30 a zasypia okolo 21-22 i w nocy 2 razy wstaje do jedzenia... Kazde dziecko jest inne po prostu trzeba to przeczekac, z kazdym tygodniem bedzie lepiej.

7. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    87
    Moj to spal za noworodka po 3 do 5 godzin ciągiem nawet za dnia więc kwestia indywidualna maluszka.
    Probowalas go opatulic moze ciasno? Zeby jak w brzuchu? Dzieci na tym etapie potrzebuja bliskości (4 trymestr) moze o to chodzi.

8. Anja90

Anja90 Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    37
    A jak jest z temperaturą? Może jest mu za ciepło, albo za zimno i dlatego niechętnie śpi? Moja córka jest zimnolubna i gdy tylko jest w pokoju za ciepło, to nie uśnie, albo szybko się obudzi. Pokombinuj może z ogrzewaniem ;)

Poleć forum