reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

30 tydz silne skurcze ból podbrzusza

KaroAni

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej, od ok tygodnia zauważyłam, że wzrosła mi ilość niebolesnych skurczy (braxtona-hicksa). Co gorsza pojawiły się jeszcze takie, które występują zaraz po wstaniu z pozycji leżącej lub siedzącej i są tak silne że aż trudno mi oddychać. Liczyłam że w sumie mam takich skurczy ok.8-10 dziennie. Zauważyłam, że muszę ograniczyć zwykła aktywność w ciągu dnia, np.nie mogę odkurzac, dłużej stać przy gotowaniu, zmywaniu, bo jak nie po 5 to pook.20min pojawiają się to twardnienie brzucha, szczególnie w podbrzuszu i muszę się położyć.....
Druga sprawa, to od dwóch dni boli mnie w prawym podbrzuszu. Kłujący ból, promieniuje do pochwy, odbytu i do odcinka lędźwiowego pleców. Wczoraj na domiar złego potknęłam się na schodach i upadlam na ręce. Nic mnie potem nie bolało, brzuch nie doznał urazu, ale dziś ta aktywność skurczowa jest rekordowa. Prawie za każdym razem jak wstaje lub przejdę się po schodach - mam silny niebolesny skurcz, trzyma do momentu aż znowu się położę.
Jutro mam usg w 3 trymestrze...ale już się martwię i może ktoras z was miała podobne dolegliwości? (biorę 6 tab magnezu dziennie).

reklama

K8y

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej! Ja miałam taki ból jak Ty odpisujesz promieniujący aż do pochwy i u mnie okazało się że dziecko podczas aktywności jakiejkolwiek uciskało na nerwy. Ze skurczami przepowiadającymi nie pomogę bo moje nie były tak częste i tak uciążliwe. Powodzenia u lekarza:)

Porzeczka1234

Rozwiązania
1
Hej, od ok tygodnia zauważyłam, że wzrosła mi ilość niebolesnych skurczy (braxtona-hicksa). Co gorsza pojawiły się jeszcze takie, które występują zaraz po wstaniu z pozycji leżącej lub siedzącej i są tak silne że aż trudno mi oddychać. Liczyłam że w sumie mam takich skurczy ok.8-10 dziennie. Zauważyłam, że muszę ograniczyć zwykła aktywność w ciągu dnia, np.nie mogę odkurzac, dłużej stać przy gotowaniu, zmywaniu, bo jak nie po 5 to pook.20min pojawiają się to twardnienie brzucha, szczególnie w podbrzuszu i muszę się położyć.....
Druga sprawa, to od dwóch dni boli mnie w prawym podbrzuszu. Kłujący ból, promieniuje do pochwy, odbytu i do odcinka lędźwiowego pleców. Wczoraj na domiar złego potknęłam się na schodach i upadlam na ręce. Nic mnie potem nie bolało, brzuch nie doznał urazu, ale dziś ta aktywność skurczowa jest rekordowa. Prawie za każdym razem jak wstaje lub przejdę się po schodach - mam silny niebolesny skurcz, trzyma do momentu aż znowu się położę.
Jutro mam usg w 3 trymestrze...ale już się martwię i może ktoras z was miała podobne dolegliwości? (biorę 6 tab magnezu dziennie).
Ja radzę jechać na ip bo trochę dużo tych skurczy i zbyt intensywne a to dopiero 30 tydzień warto by maluszek chwilkę jeszcze posiedział w brzuchu

KaroAni

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jadę dziś na 16:00 do mojego lekarza. Mam nadzieję, że to tylko rosnąca macica. Dotychczasowe usg i badania były w porządku.

Dam znać po badaniu.

Ja radzę jechać na ip bo trochę dużo tych skurczy i zbyt intensywne a to dopiero 30 tydzień warto by maluszek chwilkę jeszcze posiedział w brzuchu

Fado123

Rozwiązania
2
Ja też bym pojechała na izbe, no w takim tygodniu skurcze ,no nie dobrze , ja mam 38 tc a nie mam ich wcale ,od samego początku do teraz ,jedyne co to czasem twardnieje mi brzuch

Madlein

Rozwiązania
0
Bolesne skurcze w 30tc nie zwiastuje nic dobrego. Obstawiam, że KaroAni jest w szpitalu po wizycie.

reklama

Fado123

Rozwiązania
2
Chyba tak jak napisała Madlein ,została w szpitalu ,za długo się nie odzywa

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
H Potrzebuję porady 8
agus08 Potrzebuję porady 14
M Potrzebuję porady 9
Milenaa0810 Ciąża, poród, połóg 3

Polecamy