reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

31 tc - ból podbrzusza 🙄

Sylwestrowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2021
Postów
1 128
Dzień dobry, potrzebuje porady.
Aktualnie jestem w 31 tc, młody rozwija się prawidłowo, wszystko z nami jest ok (ostatnia wizyta u giną 2 tygodnie temu, tydzień temu miałam ostatnie prenatalne i wszystko jest w porządku). Od paru dni, zwłaszcza w nocy po przebudzeniu do toalety oraz rano boli mnie podbrzusze jak na okres 🧐 Myślałam, ze może nieświadomie podsypiam na brzuchu i dlatego mnie pobolewa, ale wczoraj również za dnia miałam te bóle. Nie mam dodatkowych objawów, upławy jak zwykle, brak gorączki czy boli kręgosłupa itp.
Ulgę przynosi mi leżenie i wzięcie Buscopanu, choć wciąż delikatnie czuje podbrzusze. O chodzeniu praktycznie nie ma mowy, podbrzusze boli bardziej, brzuch się po dłuższym czasie „spina” i ogólnie czuje jakby cała macica pod wpływem grawitacji obciążała podbrzusze 😣
Jutro przyspiesza wizytę u gina,bo mam dopiero za 2 tygodnie, do tego czasu będę leżala.
Chciałam się Was zapytać czy to „normalne”? To moja pierwsza ciąża, nie wiem co powinno zwrócić moja uwagę i nie ukrywam, ze boje się, ze coś się zaczyna niebezpiecznie przyspieszać (poród) 😒
Ktoś, coś drogie Panie?
 
reklama
Zaznaczę ze kazda z nas jest ciut innym Przypadkiem i wszystko warto konsultowac z ginem.
U mnie w poprzedniej ciazy bylo Podobnie.. Ciążenie i. Ciagniecie w dół na porządku dziennym takze funkcjonował jak babcia. Mialam bol Spojenia gdzie 10min chodzenie ciagiem skutkowało pol h lezeniem albo I dluzej. Wszystko promieniuje wiec pobolewał i brzuszek sam w sobie. Byl czssem wrazliwy.
Przekręcić sie bez odczuwania jakiegos chwiloeego bólu graniczyło z cudem.
Skurcze przepowiadające i 10 dziennie w zależności od dnia. Ja duzo robilam i tak ale najczęściej mi twardniał jak odpoczywalam leżałam.

Urodzilam w 36tyg 3380 chłopca. Zadnych oznak wczesniactwa wiec mose tak mialo byc. Moj 2 poród bez tego wachlarzu byl w 37tyg

W tej 4 ciąży widzę nie będzie inaczej.
Choc skurczy BH mam mniej to bol spojenia i wszystko co z tym związane juz sie rozkręca.
Bol spojenia, bol kręgosłupa, bol przy przekręcaniu juz, jak usiade to czekam az sie Wszystko w srodku poukłada lol. Wiec staram Się to robić powoli czy zylaki kolo miejsc intymnych, macica rośnie uciska

A tak dodam od Siebie ze 2 pierwsze ciaze moze tez i przez mój młodszy wiek byly o wiele Łaskawsze

Zaczelam 25tydzien gdzie pod koniec tego tygodnia zamierzam już przestać pracować 😳 i juz tez w nocy przekrecam sie Milion razy bo zaczynaja mnie bolec Biodra:/
 
Do góry