reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

31 tydzień ciąży. USG chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
17 Maj 2023
Postów
2
Lekarz, który stwierdził, ze chłopiec ma kilka opinii w których mówił, ze będzie chłopiec, a była dziewczynka, lub odwrotnie. Mojej koleżance zmienił zdanie w 8 miesiącu ciąży, ze jednak dziewczynka. Nie wierząc w jego kompetencje chciałabym zapytać jak to wyglądało u Was? Czy USG wyglądało podobnie i był to chłopiec? 😊
 

Załączniki

  • F1925A30-9461-430A-A862-E881A75D8C0F.jpeg
    F1925A30-9461-430A-A862-E881A75D8C0F.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 626
reklama
U mnie wyglądalło to tak ;)
 

Załączniki

  • IMG_20230517_193929.jpg
    IMG_20230517_193929.jpg
    74,5 KB · Wyświetleń: 145
Wyglądało podobnie, był chłopiec.
Przy córce „wyglad” na usg był zupełnie inny.

Nie mniej jednak, jeżeli masz watpliwości to lepiej udać się do lekarza innego na konsultacje, bo to ze u nad wyglada podobnie kompletnie nic nie oznacza.
 
U dziewczynki nic nie sterczy juz na tym etapie tylko wargi sromowe na usg bardziej jak buleczka wygladaja. Tutaj wyglada na chlopaka.
 
Chłopiec, ale zastanawiam się po co 31 tygodni chodzić do lekarza, któremu się nie ufa nawet w tak błahej kwestii jak płeć
Żebym miała możliwość chodzić do innego lekarza to bym to zrobiła, niestety jestem za granicą, a nie znam języka na tyle, żeby czuć się swobodnie mogąc prowadzić ciążę u lekarza, który nie mówi po polsku. Zostaje mi tylko on 😒
 
Hej dziewczyny :) u nas od jutra 28 tydzień. Od początku mamy wątpliwości co do płci. Najpierw cały czas była dziewczynka, na połówkowych lekarz nie pewny powiedzial, że raczej chlopczyk. A na usg u mojej ginekolog ciagle padało ze dziewczynka. Teraz bylam na usg 2 tygodnie jedno po drugim. Na jednym Pani Doktor mowi, że widać wargi na drugim siusiaczka. A czy wy coś tu widziecie? Co według was kryje się w brzuszku? :)
 
Hej dziewczyny :) u nas od jutra 28 tydzień. Od początku mamy wątpliwości co do płci. Najpierw cały czas była dziewczynka, na połówkowych lekarz nie pewny powiedzial, że raczej chlopczyk. A na usg u mojej ginekolog ciagle padało ze dziewczynka. Teraz bylam na usg 2 tygodnie jedno po drugim. Na jednym Pani Doktor mowi, że widać wargi na drugim siusiaczka. A czy wy coś tu widziecie? Co według was kryje się w brzuszku? :)

A bylas na polowkowym? Tam lekarz musi ocenic uklad rozrodczy.
 
reklama
A bylas na polowkowym? Tam lekarz musi ocenic uklad rozrodczy.
Tak :) na połowkowych lekarz powiedział, że raczej chlopczyk ale dziecko było zle odwrocone. Kilka tygodni pozniej moja ginekolog na usg pokazała mi niby wargi sromowe i że nie widzi tutaj chłopczyka :) a ostatnio że chyba jednak coś jest między nóżkami :)
 
reklama
Do góry