reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

32+1tc ułożenie dziecka a poród.

Może nie zostałam wywołana do odpowiedzi, ale
Powiedz mi proszę jak wygląda wtedy cesarka? Miałaś umówiony termin, jeżeli tak to pamiętasz w którym tygodniu? ☺️
Może nie zostałam wywołana do odpowiedzi, ale odpowiem jak było u mnie.
Ustalono mi cc na 39tc, w 37t2d odeszły mi wody, więc go nie doczekałam 🤷‍♀️
 
reklama
Szansa jest ale musi być dużo wód płodowych i miejsce do obrotu. Moja od 24 tyg siedziała i tak zostało aż do końca. Skończyło się cesarka której bałam się panicznie
 
Szansa jest ale musi być dużo wód płodowych i miejsce do obrotu. Moja od 24 tyg siedziała i tak zostało aż do końca. Skończyło się cesarka której bałam się panicznie
Właśnie też się panicznie boję cesarki, ale niestety jak będzie nieunikniona, to trudno... Z tego co wiemy to malutka jest też drobna, waży tylko 1700g więc może uda jej się odwrócić ☺️
 
Właśnie też się panicznie boję cesarki, ale niestety jak będzie nieunikniona, to trudno... Z tego co wiemy to malutka jest też drobna, waży tylko 1700g więc może uda jej się odwrócić ☺️
U mnie na USG pokazywalo 2700 a urodziła się ponad 3kg. Także te pomiary są też czasem przekłamane. Sama cesarka u mnie była spoko dość szybko ale pionizacja to był koszmar i później kolejne dni. Musiałam brać ciągle tabletki przeciwbólowe. Jak się okazało po zdjęciu szwu zrobił mi się bliznowiec i dlatego tak to mnie bolało. Inne dziewczyny śmigały aż miło a jedna to wstała nawet bez pomocy i mówiła że nic się jej nie dzieje. Także na pewno będzie dobrze w razie co 🙂
 
U mnie na USG pokazywalo 2700 a urodziła się ponad 3kg. Także te pomiary są też czasem przekłamane. Sama cesarka u mnie była spoko dość szybko ale pionizacja to był koszmar i później kolejne dni. Musiałam brać ciągle tabletki przeciwbólowe. Jak się okazało po zdjęciu szwu zrobił mi się bliznowiec i dlatego tak to mnie bolało. Inne dziewczyny śmigały aż miło a jedna to wstała nawet bez pomocy i mówiła że nic się jej nie dzieje. Także na pewno będzie dobrze w razie co 🙂
Takie wiadomości podnoszą mnie na duchu, bardzo dziękuję ☺️
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem po ostatnich badaniach prenatalnych, malutka cały czas leżała poprzecznie, teraz zmieniła pozycję i siedzi pośladkowo i po turecku. Jestem w 33tc, czy jest szansa że jeszcze się odwróci? Jak to wyglądało u was? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam ☺️
Moja od 20tc była ułożona główkowo a na ostatnich prenatalnych (32tc) była pośladkowo (czułam tego dnia rano jak się przewraca - łożysko z przodu i jest leniwa więc rzadko ją czuć). Dr powiedział, że jestem wysoka i mam dużo wód więc jest duża szansa, że się jeszcze obróci.
 
Do góry