reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

32 tc wyniki badań krwi

Anonimowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2020
Postów
106
Hej robiłam dziś badania krwi, czy mam się czym bardzo martwić ? :( naczytałam się już w internecie i boje się o siebie i synka
C31BA066-4CA9-47E7-9EFA-22B0CC3C4D3C.jpeg
 
reklama
Rozwiązanie
Hej robiłam dziś badania krwi, czy mam się czym bardzo martwić ? :( naczytałam się już w internecie i boje się o siebie i synka Zobacz załącznik 1169225
krwinki białe ponoć w ciąży mogą być podniesione do 15, zwlaszcza w 3 trymestrze. czasem jakas drobna infekcja, ja miałam 11,7 przy braniu antybiotyku dopochwowo, kilka dni po kuracji spadło do 9. jeśli lekarza to zaniepokoi, to zleci dodatkowe badania, ale takie odchylenie jest normalne
Hej robiłam dziś badania krwi, czy mam się czym bardzo martwić ? :( naczytałam się już w internecie i boje się o siebie i synka Zobacz załącznik 1169225
A co doczytałas?
Wyniki kobiety w ciąży mogą lekko odbiegać od normy. Twoje wyniki mają małe oddchylenia.

A jak się martwisz, to najlepiej zadzwonić do swojego ginekologa.
Stres bardziej dzidzi zaszkodzi ;)
 
Masz delikatne odchylenia od normy, a dla kobiety w ciąży stety-niestety to norma :)
Mi z ostatnich wyników tez wychodzi lekka anemia, ale mój popatrzył na wyniki i uspokoił mówiąc, ze nie ma się czym martwić :)
Tak, ze głowa do góry i skonsultuj wyniki ze swoim ginem prowadzącym :) ale się nie martw na zapas!
 
reklama
Takie odchylenia,to żadne odchyleniami wyniki rewelacyjne.
PS. Mam pojęcie,bo choruje na choroby hematologiczne i sama urodziłam 3 miesiące temu :-)
Naprawdę,wyniki super.
 
Hej robiłam dziś badania krwi, czy mam się czym bardzo martwić ? :( naczytałam się już w internecie i boje się o siebie i synka Zobacz załącznik 1169225
krwinki białe ponoć w ciąży mogą być podniesione do 15, zwlaszcza w 3 trymestrze. czasem jakas drobna infekcja, ja miałam 11,7 przy braniu antybiotyku dopochwowo, kilka dni po kuracji spadło do 9. jeśli lekarza to zaniepokoi, to zleci dodatkowe badania, ale takie odchylenie jest normalne
 
Rozwiązanie
Do góry