reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

32dc, 14dpo - test negatywny. Jest nadzieja?

Dołączył(a)
6 Październik 2019
Postów
1
Hej, kobitki. Jestem w 33dc, prawdopodobnie owulację miałam 22/23.09 (wnioskuję to głównie po plamieniu, które wówczas wystąpiło wraz z płodnym śluzem, aczkolwiek miałam takie pierwszy raz, nie mam 100% pewności co do wystąpienia owu), 23.09 odbyliśmy stosunek (nie jedyny w tym cyklu - gwoli ścisłości). Robiłam test 30.09 (27dc, za wcześnie, wiem) oraz wczoraj (32dc). Dzisiaj powinnam dostać okres, nie ma go, nic mnie też jakoś specjalnie nie boli. Moje cykle wahają się pomiędzy 29 a 32 dni. Kilka razy zdarzyły się nawet ciut dłuższe, więc nie nastawiam się jakoś na ciążę, ale nie ukrywam, że zależy mi na tym.
Przejdę więc do meritum. :D Czy możliwym jest, żeby testy były na tym etapie negatywne (totalnie czyste, bez żadnych cieni, cieni cieni itp.) pomimo istnienia ciąży? Wiem, że wróżek na forum nie znajdę, betę raczej zrobiłabym za parę dni (nie widzę na razie sensu ze względu na totalne negatywy), bardziej liczę na doświadczenia kobiet, którym test wyszedł dość późno po wcześniejszych negatywach. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli owulacje podejrzewasz że była 23.09 to wiarygodny test jest po 10-12 dniach. Ja zrobilam test 8-9 dni po owulacji i test był negatywny A w 10 dniu pojawiła się lekka druga kreska. Dziś rozpoczęłam 14tc
 
Tez wydaje mi się że za wczesnie zrobiłaś. Ja dwa testy robiłam 14 i 15 dpo i wyszły mi w obu dwóch słabe kreski zrobilam betę i wszystko było jasne bo się udało.
 
reklama
zrobiłam test 30 dnia cyklu z porannego moczu (przy cyklach 26-28 dni) i był ledwo widoczny cień cienia - i to tylko pod światło (mąż nic nie widział), a test o czułości 10. Tego samego dnia wynik bHCG 167, więc byłam niesamowicie zdziwiona jak mógł wyjść tak słaby. Tego samego dnia zrobiłam dla pewności test o czułości 25 i kreska było nieco wyraźniejsza, ale wciąż blada. Dopiero po tygodniu pokazały się dwie tłuste kreski, więc jak widać czasem zalezy też od testu.
 
Do góry