reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

32tc czy to może być poród ?

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Cześć :) jestem w 32 tc, zaniepokoiły mnie skurcze brzucha których doświadczyłam dzisiaj w nocy ok 1, męczyłam się bolały i plecy ale starałam się nie panikować bo przecież wiadomo że to nie musiałby być skurcze porodowe. Poszłam spa. jednak teraz mamy godzinę 10 a ja nadal raz na jakiś czas odczuwam ból w okolicy podbrzusza albo pleców nie jest on regularny.. zastanawiam się czy to mimo wszystko może być początku porodu...
Dziękuje za waszą pomoc
 
reklama
Cześć :) jestem w 32 tc, zaniepokoiły mnie skurcze brzucha których doświadczyłam dzisiaj w nocy ok 1, męczyłam się bolały i plecy ale starałam się nie panikować bo przecież wiadomo że to nie musiałby być skurcze porodowe. Poszłam spa. jednak teraz mamy godzinę 10 a ja nadal raz na jakiś czas odczuwam ból w okolicy podbrzusza albo pleców nie jest on regularny.. zastanawiam się czy to mimo wszystko może być początku porodu...
Dziękuje za waszą pomoc
Dla własnego spokoju lepiej sprawdzić u lekarza albo IP. Każda inaczej odczuwa skurcze. Gdyby to były same w podbrzuszu to ok ale te z krzyża są zastanawiające. Lepiej to sprawdź. 32 tydzień to zdecydowanie za wcześnie i lepiej nie zwlekaj.
 
Cześć :) jestem w 32 tc, zaniepokoiły mnie skurcze brzucha których doświadczyłam dzisiaj w nocy ok 1, męczyłam się bolały i plecy ale starałam się nie panikować bo przecież wiadomo że to nie musiałby być skurcze porodowe. Poszłam spa. jednak teraz mamy godzinę 10 a ja nadal raz na jakiś czas odczuwam ból w okolicy podbrzusza albo pleców nie jest on regularny.. zastanawiam się czy to mimo wszystko może być początku porodu...
Dziękuje za waszą pomoc
Weź magnez i nospe, połóż się i sprawdź czy nie przejdzie. Jeśli nie, to jedz do szpitala
 
Jeśli sie nie nasilaja i nie robią coraz czestsze to chyba nie ma co panikowac. Jak sie martwisz to Jedz na ip. Mnie bardzo meczyly przepowiadające po 30tc i trwaly dlugoooo ale nie były ani regularne ani się nie nasilały.
 
reklama
Ja też miewałam bóle "w krzyżu" około tego tygodnia, połączone z bólem podbrzusza, budziły mnie w nocy. Nadal nie urodziłam, jestem w 36 tygodniu, więc u mnie to były przepowiadające.
 
reklama
Do góry