reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

34 tydzień - dziwne objawy. Pomocy

Blondyna544

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2018
Postów
41
Witam. W skrócie : byłam tydzień temu w szpitalu z objawami porodu przedwczesnego. Sprawa wyciszona wypisana do domu. Jednak wciąż dokuczaly mi bóle miesiaczkowe, bol ledzwi, pachwin. Szyjka krótka dostalam luteine. Czuję bol jak zakwasy na dole u ujścia. Dodatkowo jak brałam prysznic zauważyłam krew - myślałam że po goleniu ale mylam się o 11 a już 18 i dalej lekko podkrwawiona wkładka z żółtym sluzem. Miałam ten infekcje (po pessarze) jestem już na końcu brania globulek. Nie chce panikowac bo może się zacielam tak głęboko ?
 
reklama
Witam. W skrócie : byłam tydzień temu w szpitalu z objawami porodu przedwczesnego. Sprawa wyciszona wypisana do domu. Jednak wciąż dokuczaly mi bóle miesiaczkowe, bol ledzwi, pachwin. Szyjka krótka dostalam luteine. Czuję bol jak zakwasy na dole u ujścia. Dodatkowo jak brałam prysznic zauważyłam krew - myślałam że po goleniu ale mylam się o 11 a już 18 i dalej lekko podkrwawiona wkładka z żółtym sluzem. Miałam ten infekcje (po pessarze) jestem już na końcu brania globulek. Nie chce panikowac bo może się zacielam tak głęboko ?
Musisz wiedzieć skąd te krwawienie masz, czy od golenia czy z dróg rodnych . Może czop Ci odszedł... Ja na Twoim miejscu i tak na sor bym się przejechała.
 
Tym bardziej jak mam tabletki dopochwowe i ciężko stwierdzić czy charakterystyczna np. Biala wydzielona dla czopu jest od tabletek czy tego ze schodzi. Dzięki za odpowiedź ;)
 
Do góry