reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

35 tc a sterydy na płuca

reklama
Jak tam u Was?
Już w domu?
Jak mała?
W poniedziałek wyszłyśmy już do domku. Z malutką wszystko dobrze. Była u nas wczoraj położna środowiska i ważyła ją co prawda w ubraniach waga 2770g ale coś przybiera. Na pewno już przegoniła wagę urodzeniową. Strasznie dużo je ale położna jej kazała dawać tyle ile chce więc i tak robię. Ja mam trochę problemy z laktacją i mała jest karmiona mieszanie. Może z czasem się jeszcze laktacja bardziej rozkręci. U mnie już samopoczucie dobre, zapomniałam już, że miałam cc. Rana czasem ciągnie i zaboli ale to wtedy jak wstaję z łóżka albo się kładę. Dziś idę na ściąganie szwów. ;)
 
Do góry