reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

36 tydzien ciazy, mdlosci.

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie drogie mamuski. Jestem w 36tygodniu i 3 dniu ciazy, w czoraj mialam bile podbrzusza jak na okres i w dole plecow bol, dzisiaj czuje dosc duze mdlosci ale bez skurczow, czy to znaczy ze porod sie zbliza??? Dodam ze od wczoraj miednica mnie boli zwlaszcza gdy chodze lub stoje...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mogą to być skurcze przepowiadające jak przeszły. A samopoczucie może być na końcówce różne. Ja od 2 tyg jak poczuje jedzenie to mi wszystko do gardła podchodzi. Jeśli będziesz miała regularne skurcze to do szpitala i wszystko się wyjaśni ;)
 
Właśnie podobnie się czuję. Pogrzebalam trochę po innych forach ciążowych i każda kobieta na końcówce miała takie objawy jak mdłości, senność i ogulne zmęczenie no i ból w podbrzuszu i w dole plecow i średnio od 10 do 14 dni od tych objawów urodziły, to samo mi powiedziała położna dzisiaj...
A założyłam się że swoim chłopakiem że nasz maluszek urodzi się po terminie, on się upierał że przed i chyba wygra [emoji39]

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Też jestem na takim etapie jak ty. Mi lekarka powiedziała że to normalne bóle podbrzusza i krzyża, zwłaszcza że maleństwo ułożyło się główką do dołu. Bóle podbrzusza i twardnienie brzucha to objawy przygotowywania się macicy do porodu, ale nie jest powiedziane że to raz dwa nadejdzie. Z kolei ułożenie dziecka powoduje ucisk na krzyż i w moim przypadku pęcherz. Przeczytałam też w książce że dopóki bóle mijają np przy pomocy ciepłego prysznica to nie poród jeszcze przy moim pierwszym porodzie sprawdziło się to :)
 
Mi pomagaja chodzenia [emoji6] na pecherz tez mi uciska i co 40min chodze do lazienki [emoji58] Mi jeszcze powrocil syndrom z 1 trymestru, mdlosci i sennosc... Mi polozna powiedziala ze sa to objawy przed porodowe [emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry