reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

37 tc i 2300 wagi, już nie wiem co mam robić!;(

kinderniespodzianka

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Mam 19 lat i to moje pierwsze dziecko, strasznie się boję, nie wiem co mam robić i co mam myśleć, nie wiedziałam gdzie umieścić mój temat więc piszę tutaj, może któraś z dziewczyn będzie coś wiedzieć na ten temat. Moja mała w 28 tygodniu ważyła sporo poniżej normy, troszkę powyżej kilograma, martwiłam się ale lekarz mówił że pewnie nadrobi. Teraz jestem na początku 38 tygodnia a ona waży 2300, martwię się strasznie bo nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Lekarz mówi że ja jestem drobna i ona też może być ale boję się że może to być związane z jakąś wadą rozwojową. Może któraś z was miala podobny problem. Piszcze proszę

reklama

luuuzna

Mama Alanka
Rozwiązania
0
Ale czym się martwić? Przede wszystkim waga dziecka z USG to taka piąte przez dziesiąte. Przyrost wagi dziecka zależy też od diety matki. To że jesteś drobna nie znaczy, że dziecko urodzi się z niską wagą :no: Mój mąż jest chudy i drobny, ja przed ciążą też byłam szczuplutka i synek mi się urodził 3750 g! Nie rób sobie niepotrzebnych problemów :no: Lekarz miał rację ;-) A jak się martwisz tak bardzo o wady rozwojowe, to zapytaj o nie lekarza na kolejnym USG, ale chyba by Ci powiedział ostatnio jakby było coś nie tak prawda? Albo zalecił dodatkowe badania.
Jesteś młoda - rozumię - ja też jestem.

Takhisis

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Jeśli lekarz nie widzi nic złego to myślę,że jest ok...może idź do innego lekarza na jakieś dobre USG i zapytaj co myśli na ten temat...Na pocieszenie powiem,że mam koleżankę, która w 40tygodniu urodziła córeczkę 2700...była całkowicie zdrowa...po prostu tak jak Twój lekarz mówił...rodzice byli bardzo drobni:) Powodzenia

Natasza30

Mamusia synusia
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
U nas też mówili że synuś będzie malutki i z pewnością do 3 kg nie dociągnie...urodził się w 40tyg z wagą 3300g.

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Ja urodziłam sie warzac 2300 i jestem normalna (50 kg i 168 cm):) moja siostra tez miała podobna wagę..Nasza mama jest drobna )
Jesli jestes drobna to moze dzidzia tez taka bedzie..Nie martw sie na zapas wazne zeby zdrowe było.

malutka80

Miasto
Północ
Rozwiązania
0
Mój synek urodził się z wagą 2680 i długością 53 cm w 39 tygodniu ciąży i wszystko z nim ok. W szpitalu powiedzieli mi że drobniutki ale ja jestem drobna więc co się dziwić. I że lepiej taki drobny niż klocek 5 kilogramowy. Teraz ładnie przybiera na wadze i już prawie 5 kg waży.
Nie martw się. Łatwiej ci będzie urodzić. Głowa do góry, z dzieckiem na pewno wszystko jest ok. Pozdrawiam.

fikusek1988

Mama Alanka:)
Rozwiązania
0
nie ma sie co martwic:-) moj syn mial miec max 2,5 kg a urodzil sie o wadze 3640:-) takze ug nie jest takie dokladne :-)

myszor78

Rozwiązania
0
Moja córka tez miał mieć max 2600g a urodzila się z wagą 3350. waga z usg jest orientacyjan i oblicza się ja na podstawie obwodu główki i brzuszka-wystarczy, że głwoka jest drobna albo dziecko dlugie i szczupłe i juz waga wychodzi mniejsza.

sita123

Zaangażowana w BB
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Nie masz się co martwić na zaś..będzie dobrze zobaczysz!!!!!a jeśli by była jednak taka waga to co,maluszek może być drobny ale najważniejsze że będzie zdrowy...waga to nie wszystko...będzie dobrze,trzymam kciuki!!!!

reklama

kakakarolina

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
NIC A NIC SIĘ NIE MARTW. ja tez napiszę u nas w 37 tygodniu była waga 1900 w 39 2300. lekarze mówili, że pewnie młodsza o troszkę ciąża. A ja urodziłam w terminie synka 2740 więc bez dramatu. Do teraz jest strasznie chudziutki waży 9kg. Taka natura są dzieci mniejsze i wieksze.
Spokoju życzę na resztę ciąży. ( Za to łatwiej się rodzi takie małe dziecko:))

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Utrata wagi a karmienie piersią Potrzebuję porady 22
C Przyrost wagi II trymestr Potrzebuję porady 13
M Przyrost wagi niemowlaka Potrzebuję porady 12
M słaby przyrost wagi i dokarmianie BB psychodietetyczka radzi mamom 1
M słaby przyrost wagi i dokarmianie Potrzebuję porady 22
M brak przyrostu wagi i wzrostu Potrzebuję porady 16
M Przyrost wagi a cukrzyca ciążowa Potrzebuję porady 7
Jumka Ogromny przyrost wagi w ciąży.. Ciąża, poród, połóg 39
A Czy możliwy przyrost wagi przez poronienie ? Potrzebuję porady 4
N Slaby przyrost wagi Potrzebuję porady 3
Colorado1989 Grupa wsparcia wagi ciężkiej Ciąża, poród, połóg 4242
L Bardzo chuda osoba w ciąży i spadek wagi Potrzebuję porady 31
M Spadek wagi dziecka. Zdrowie 3
lilija Kontrola wagi Dzieci urodzone w marcu 2017 233
P NASZ przyrost WAGI;] Dzieci urodzone we wrześniu 2014 227
D nagły przyrost wagi Porady położnej 2
mary__mary Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P Dzieci urodzone w grudniu 2012 325
K brak przyrostu wagi i nie powiększający sie brzuch w 16 tygodniu . Ciąża, poród, połóg 17
ironia Wracamy do wagi Dzieci urodzone w czerwcu 2011 927
P Pomocy niejadek i niski przyrost wagi Żywienie dzieci - porady 0
asienka777 Przyrost wagi Dzieci urodzone w listopadzie 2010 826
A powracanie do dawnej wagi Zdrowa mama 0
M utrata wagi, a karmienie piersią Diety, diety 16
K nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :) Dzieci urodzone w styczniu 2007 1156
T spadek wagi Jedzeniowe ABC 2
E Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy Zdrowie 1582
K Czy już powinnam odwiefzic klinike niepłodności? Staramy się 6
M 6+6 Czy powinno już być widać zarodek? Ciąża, poród, połóg 17
C Czy to już cukrzyca ciążowa... Potrzebuję porady 3
C Czy to już prawie poród? Potrzebuję porady 7
Sylwica88 czy to już? 34tydzień Ciąża, poród, połóg 13
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
M Test ciążowy... Już sama się gubię.... Ciąża, poród, połóg 47
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
boska.ka Już na zwolnieniu? :) Lutowe mamusie 2020 priv 12
A Duphaston i Luteina potrzebne na już Wrocław 1
Milenaa0810 Czy to może już Ciąża, poród, połóg 12
K Żona nie chce seksu, chyba mnie już nie kocha. Relacje rodzinne 22
Jea98 Czy jak stosunek był 8 grudnia 2018 to czy brzuch byłby już widoczny? Ciąża, poród, połóg 16
K Czy już możemy się po cichu cieszyć? Ciąża, poród, połóg 18
P Staramy się o dziecko już tyle czasu Staramy się 16
Acai Czy to już czas na dziecko? Potrzebuję porady 2
Sylownka Czy to już pora jechać na porodówkę? Termin za 4dni Ciąża, poród, połóg 10
B Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić. Potrzebuję porady 41
K Staram się już rok... Potrzebuję porady 2
A Czy mogę się już cieszyć. Ciąża, poród, połóg 9
E Plamienia implantacje czy już @? Staramy się 1
W Ciąża po poronieniu. Czy to już? Możliwe? Rozmowy o seksie 8
Madziołek. Przemoc porada na już Potrzebuję porady 17
M To już 16 tydzień, potrzebuję rady w sprawie badań. Potrzebuję porady 7