reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

37 tc i 2300 wagi, już nie wiem co mam robić!;(

Urodziłam wczesniaka w 34 tygodniu ciąży o wadze 2560 :-) duzy. Córka miała równe 3kg w 38 tygodniu jak się urodziła. Masz jeszcze czas, dziecko jeszcze nabierze wagi. Znam dziewczynę co urodziła w terminie o wadze 2500 i dziecko zdrowe.
 
reklama
kochana, mnie w piatek powiedzieli po usg ze synek wazy 1800 gr a dwa dni póxniej urodziłam (36tc) z waga 2470 gr.Na pewno nie zdążył tyle przybrać, tylko xle skalirowane było usg.Spokojnego donoszenia maluszka!
 
Mnie w dzień porodu robili usg łożysko przodujące i mały ważył na usg 2800 wieczorem robili cc odklejenie łożyska w 35/36 tydz. i waga małego 2570 więc dokładny dowód jak usg się myli kwestia paru godzin.
 
Mam 19 lat i to moje pierwsze dziecko, strasznie się boję, nie wiem co mam robić i co mam myśleć, nie wiedziałam gdzie umieścić mój temat więc piszę tutaj, może któraś z dziewczyn będzie coś wiedzieć na ten temat. Moja mała w 28 tygodniu ważyła sporo poniżej normy, troszkę powyżej kilograma, martwiłam się ale lekarz mówił że pewnie nadrobi. Teraz jestem na początku 38 tygodnia a ona waży 2300, martwię się strasznie bo nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Lekarz mówi że ja jestem drobna i ona też może być ale boję się że może to być związane z jakąś wadą rozwojową. Może któraś z was miala podobny problem. Piszcze proszę
Nie martw sie jeślki lekarz mówi że ok to nie ma się czym martwić a Twoje zdenerwowanie napewno nie pomoże dzidziusiowi. Musisz brać poprawkę troszkę na wagę gdyż lekarze lubią się mylić. Moja kuzynka urodziła córeczkę w terminie a dokładnie dzień po terminie i mala ważyła 2650 więc też malutko a wszystko jest dobrze rozwija się świetnie także głowa do góry :) bedzie dobrze :)
 
Do góry