reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

37 tydzień

Dołączył(a)
16 Sierpień 2017
Postów
13
proszę o poradę zaczynam 37 tc od około tygodnia złe się czuje boli mnie krzyż mam bóle podbrzusza przypominającemenstruacyjne ale bardziej bolesne strasznie twardnieje mi brzuch jak kamień odczuwamparcie na pęcherz i odbyt do tego mała od 3 dni szczególnie późnym wieczorem strasznie mocno się rozpycha i sprawia mi to ogromny ból czy to jest normalne ze dziecko się takwierci ?? Dodam ze wizytę mam dopiero zatydzień a nie wiem czy powinnam się tymmartwić pomóżcie
 
reklama
Wiem, że oczekujesz odpowiedzi, ale moim zdaniem powinnaś skonsultować się ze swoim ginekologiem lub jeśli masz obawy podjechać na IP. Żadna z nas Ci nie napisze - wszystko Ok lub coś się dzieje. Każda ciąża jest inna i jeśli masz obawy i źle się czujesz to szukaj porady u lekarza, nie na forum. Tak będzie bezpieczniej dla Ciebie i dziecka.Trzymam kciuki!
 
Ja bym powiedziała że są to typowe objawy zbliżającego się porodu, ale jeśli Cię to niepokoi to podjedz na IP, tam Ci zrobią Ktg i będziesz pewna czy wszystko jest ok :)
 
Każda ciąża jest inna każda z nas ma inny program bólu ja po swoich przejściach proponuje wizytę na IP (takie bóle miałam tydzień przed porodem urodziłam w 37,2 przez tydzień leżałam w szpitalu z regularnymi skurczami z tym że u mnie szyjka się nie rozwierala i mała przez tydzień siedziała w kanale rodnym.)
 
reklama
Klaudiusia-1991, przykro mi ale nikt nie udzieli Ci tu na forum odpowiedzi oraz nie rozwieje Twoich wątpliwości. Objawy które opisujesz mogą świadczyć o tym, że poród się zbliża wielkimi krokami :) Każda z nas jest inna i inaczej może odczuwać sygnały zbliżającego się porodu, jeśli jednak coś Cię niepokoi, to możesz pojechać na najbliższą izbę przyjęć.
 
Do góry