reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

39 dc i dalej nic-miała tak któraś z Was?

Young Woman

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2016
Postów
30
W 36 dc zrobiłam test ciążowy i wynik negatywny,38 dc to samo.Dziś mam 39 dc.Jak myślicie,jest jakaś szansa na ciążę?Mój ostatni cykl trwał 33 dni.
Wesprzenie któraś?Z góry dzięki i pozdrawiam
Ps.Ostatnio tak długie cykle zdarzyły mi się w tamtym roku.Jeden trwał 38 dni a drugi 40.
 
reklama
Ja tak nie miałam ale moja przyjaciółka tak. Testy negatywne po terminie @,a okazało się ze ciąża. Po prostu pòźna owulacja.Idź na betę będzie jasność
 
Ja tak nie miałam ale moja przyjaciółka tak. Testy negatywne po terminie @,a okazało się ze ciąża. Po prostu pòźna owulacja.Idź na betę będzie jasność
Wiesz może w któ
miałam dwa negatywne testy już po terminie spodziewanej moesiaczki, a w końcu pozytywny. No i jest z nami chłopiec ;)

Od którego dc dopiero wynik pozytywny?
 
Licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki to w 34 dniu był test pozytywny, a cykle miałam 28-29 dniowe. Ale nie robiłam codziennie testu bo uwierzyłam w to że nie jestem w ciąży, a okres się spóźnia przez przeziębienie.
A oprócz tego miałaś jakieś objawy?
Też miałaś silne skurcze podbrzusza?
U mnie disiaj 40 dc
 
reklama
Nie, zupełnie nic mi nie było. Ja ogólnie niemal bezobjawowo orzeszlam ciążę. Jak sytuacja dzis? Może wybierz się na test z krwi, to da Ci pewność :)
Dziś mam 42 dc,jak mam silne skurcze to biorę nospę. Z testami,póki co dałam sobie spokój bo same negatywne.
Mam jakieś swędzenie w pochwie o wzdęcia do tego stopnia że spodnie są za ciasne.Oprócz skurczy są też bóle jakby na okres.Często oddaję też mocz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry